Обговорили санкції проти Росії: Зеленський у Молдові зустрівся з Вучичем

Під час саміту Європейської політичної спільноти у Молдові президент Зеленський зустрівся з очільником Сербії Александаром Вучичем. Лідери держави мали "коротку і конкретну розмову". Про це, зокрема, написав глава Сербії у себе в інстаграмі, передають Патріоти України.

Розмова політиків стосувалась накладання санкції на країну-агресорку.

Позиція Сербії залишилась незмінною

"У нас була коротка і коректна розмова, але рішення про санкції приймають громадяни Сербії через своє керівництво. Ми прийняли своє рішення в березні 2022 року і визначили свою позицію. Ви ніколи не можете змінити чиюсь позицію однією розмовою", – йдеться у повідомленні Вучича.

Президент Сербії наголосив, що його держава проводить власну політику, що це незалежна країна, яка поважає Україну. Вучич також додав, що в зустрічі також брав участь прем'єр-міністр Люксембургу Ксав'є Бетель.

Позиція Сербії щодо Росії: коротко

  • Сербія не стала вводити санкції проти Росії, хоч засудила вторгнення Російської Федерації на територію України.
  • Навесні вони проголосували за виключення Росії з Ради ООН з прав людини, а восени – засудили спробу анексії чотирьох областей України.
  • Як відомо, мажоритарним акціонером єдиної компанії, що займається видобутком та імпортом нафти в Сербії, є російська "Газпром нафта".

Франції переживає революцію в оборонній промисловості завдяки і задля України

неділя, 25 лютий 2024, 3:25

Заступник завідувача кафедри економіки оборони в Інституті передових досліджень національної оборони Франції доктор Жюльєн Малізард заявив, що у Франції, по суті, відбулася революція в оборонній промисловості з огляду на необхідність забезпечення Украї...

Щоб уникнути ще більшої ганьби: Росія відмовилася від участі в Олімпіаді-2024 і почала погрожувати своїм "нейтральним" спортсменам кримінальними справами

неділя, 25 лютий 2024, 1:45

Олімпійський комітет Росії (ОКР) нагадав спортсменам, які погодяться виступати на Іграх-2024 у Парижі під нейтральним прапором, про те, що це може призвести до "порушення російського законодавства". В організації таким чином оцінили умови допуску предс...