"Об'єкт буквально розноситься": Названо головну перевагу ракет Taurus, які не поспішає надати Україні Німеччина


Директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих зазначив порталу LIGA.net, що ракета Taurus має тандемну бетонобійну бойову частину масою 480 кг, передають Патріоти України.

За його словами, перша частина пробиває бетон, далі в пробоїну входить основна, вибухає зсередини та завдає потужного руйнування.

"Об'єкт буквально розноситься. Ось головне, що відрізняє Taurus від британських і французьких схожих Storm Shadow і SCALP-EG, які нам уже дають", - сказав він.

Також, якщо порівнювати в максимальних версіях, то Taurus може летіти до 580 км, а Storm Shadow/SCALP-EG - 450-480 км. В інших версіях усі три типи ракет летять майже однаково - по 480 км. Причин тиску Києва і партнерів на Берлін кілька, каже Рябих.

"Перша - більша кількість ракет в арсеналі ЗСУ під конкретні завдання. У німців близько 120 ракет у боєздатному стані, ще 240 реально відновити. Кілька десятків із них можна було передати Україні. Друга - саме Taurus здатні вражати захищені об'єкти та укріплені бункери на тимчасово окупованих територіях, нагадує Рябих. І з усіх цілей чи не найбільш "жирна" для України - Кримський міст", - додав аналітик.

Посол повідомила, як швидко США передадуть допомогу Україні після голосування в Конгресі

субота, 20 квітень 2024, 12:22

США за короткий період можуть перейти до постачання Україні озброєнь після ухвалення відповідного закону в Конгресі. Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. «Від моменту підпи...

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...