Обіймали один одного навіть після смерті: У Дніпрі з-під завалів дістали вагітну жінку та її чоловіка

Рятувальники дістали з-під завалів в Дніпрі вагітну жінку і її чоловіка. На жаль, пара не вижила, повідомляють Патріоти України.

За даними Telegram-каналі "Скринька Пандорі", чоловік намагався накрити дружину від завалів під час ракетного удару Росії по житловому будинку в Дніпрі. Зазначається, що пару так і знайшли в обіймах. "Чоловік загинув разом з дружиною. У поліції нам повідомили, що на даний момент шукають родичів молодої пари на території України", - йдеться в повідомленні.

"У Китаю є велич, у Росії ні": Росіянка поскаржилася, що РФ стала країною третього світу, і висміяла тези пропаганди про війну з Україною (відео)

субота, 25 березень 2023, 11:30

Громадянка країни-агресора РФ, яка виїхала з країни, назвала свою батьківщину країною третього світу. Вона висміяла тези російської пропаганди, зокрема, про війну проти України та "велич" Росії, передають Патріоти України. Відповідний ролик росіянка оп...

"Закінчаться солдати - накаже народжувати": Психічно хворий Путін не відмовиться від України, - Сотник

субота, 25 березень 2023, 11:23

Російський диктатор Володимир Путін не відмовиться від своєї ідеї захопити Україну, тому що він психічно хворий і вбив собі у голову, що це "його місія". Глава Кремля вважає себе "історичною особистістю". Про це сказав головний редактор каналу Sotnik-T...