"Обіс*алися?!" Дубинський несподівано кинув виклик "Слузі народу" (відео)

Народний депутат від президентської фракції "Слуга народу" Олександр Дубинський анонсував прямий ефір, під час якого він пройде тест на детекторі брехні. Відповідна заява була зроблена на його каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Так він відреагував на вимогу керівництва фракції партії "Слуга народу" про те, що всім членам фінансового комітету парламенту від монобільшості потрібно пройти детектор брехні.

"Якщо ви вже сказали, що потрібно проходити детектор брехні, так давайте проходити. А не п*зданули і в кущі, тому що зас*али", – сказав нардеп.

Він офіційно звернувся до "Слуги народу" з вимогою завершити справу, якщо вже підозрюють когось у одержанні неправомірної вигоди. Парламентар розкритикував ідею взаємного вирішення проблеми всередині партії.

"Я вам не дам відпетляти! Якщо ви маєте нахабство когось у чомусь звинувачувати, йдіть до кінця. Просто навчу за базар відповідати", – заявив Дубинський. Він також повідомив, що в прямому ефірі 23 жовтня з відомим поліграфологом Віталієм Опанасенко пройде детектор брехні.

Обережно, нецензурна лексика, 18+


Вбивця новітніх російських Т-72: З'явилося ефектне відео можливостей українського Т-64 зразка 2017

субота, 25 січень 2020, 21:40

З'явилося відео можливостей українського модернізованого Т-64, зразка 2017 року. Відповідне звіт опублікував Defense Express Channel, зазначають Патріоти України. Танк оснащений новим динамічним захистом, цифровим зв'язком, супутниковою навігацією, при...

Банкова дала "Залізничнику" команду "Фас"? Лещенко розповів, які ще посади випрошувала у Зеленського Тимошенко

субота, 25 січень 2020, 21:33

За словами Лещенка, коли Тимошенко вийшла на Банкову після перемоги Зеленського на виборах, вона просила для своїх людей три посади: “Державне агентство України з управління зоною відчуження, Державну продовольчо-зернову компанію України та Бердянський...