Обіцяє "вкалувати" по совісті, як Джордж Вашингтон: Зеленський зробив першу заяву після оголошення результатів ЦВК

Володимир Зеленський зазначив символізм у даті оголошення результатів виборів президента України. Обраний президент Володимир Зеленський подякував українцям за довіру і пообіцяв працювати заради них по совісті за прикладом Джорджа Вашингтона, зазначають Патріоти України. Його відеозвернення оприлюднено в Facebook.
"Сьогодні, 30 квітня, ЦВК офіційно оголосила результати президентських виборів. Я ще раз дякую всім за підтримку", - сказав новообраний президент.
Він додав, що в цій даті є певний символізм, оскільки в цей день 230 років тому відбулася інавгурація першого президента США Джорджа Вашингтона.
"Я не порівнюю себе з цим видатним політичним діячем - поки рано, але, якщо ви не проти, я його процитую:" Працюй, щоб в твоїй душі не згасли ці крихітні іскри небесного вогню, званого совістю". Ось це я вам, українці , всім обіцяю: не дивлячись на ваш вибір, обіцяю працювати, обіцяю вас не підвести ", - заявив обраний президент.


"Для мене велика честь бути тут": Борис Джонсон прибув до України

субота, 24 лютий 2024, 11:44

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до України у другу річницю повномасштабного вторгнення Росії. Він висловив упевненість, що наша країна переможе і вижене путінську армію. При цьому він додав, що Захід має продовжувати над...

Донецьк був практично відкритий: Роман Світан назвав справжню причину втрати ЗСУ Авдіївки

субота, 24 лютий 2024, 11:30

Окупація російськими військами міста Авдіївка на Донеччині є дуже болючою втратою для України, оскільки це був важливий оборонний та наступальний рубіж. Таку думку висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю 24 Каналу. «Ав...