Обіцяє захищати свободу слова: Зеленський розповів, про що говорив з главою розвідки МІ-6

Президент Володимир Зеленський заявив, що під час зустрічі з представниками британської служби розвідки МІ-6 обговорювалася проблема дезінформації та фейкових новин. Про це повідомляє пресслужба глави держави, зазначають Патріоти України.

Український лідер розповів, що велика частина зустрічі була присвячена допомозі і захисту суверенітету і територіальної цілісності країни. Однак деталі, за словами президента, він розкривати не може.

“Якраз вони сказали, що у нас велика проблема з тим, що ЗМІ фінансуються не тільки українцями. Що в Україні, на жаль, багато з тих телеканалів, які ми з вами знаємо, фінансуються різними групами”, – зазначив він.

Також Зеленський підкреслив, що питання захисту свободи та захисту інформації дуже важливі для безпеки держави, тому актуальним є створення незалежних ЗМІ.

“Мені здається, що головний зміст цієї професії – перевіряти інформацію й вільно оприлюднювати. І це правильно. Що стосується незалежних ЗМІ, я впевнений, що у нас багато незалежних журналістів. І ми завжди будемо підтримувати їхню свободу”, – додав глава держави.

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...