
Президент США Дональд Трамп знову заявив про намір ввести Гренландію під протекторат Сполучених Штатів. Він обіцяє жителям острова нові робочі місця та інвестиції, передають Патріоти України.
В одному з останніх дописів у неділю, 9 березня, президент знову висловив сильне бажання заволодіти найбільшим у світі островом.
"Як я чітко дав зрозуміти під час мого спільного звернення до Конгресу, Сполучені Штати рішуче підтримують право народу Гренландії визначати своє власне майбутнє", - написав він. Трамп додав, що США надалі будуть дбати про безпеку жителів острова, "як ми це робили з часів Другої світової війни" та пообіцяв їм солідні інвестиції.
"Ми готові інвестувати мільярди доларів, щоб створити нові робочі місця і ЗРОБИТИ ВАС БАГАТШИМИ. І якщо ви так вирішите, ми вітаємо вас як частину найвеличнішої нації в будь-якій точці світу, Сполучених Штатів Америки!", - написав глава Білого дому.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...