Обіцяли роботу охоронцями, а стали гарматним м'ясом: РФ обманом заманює найманців на війну в Україні

Росія хитрістю заманює на війну проти України своїх громадян. В українській полон потрапили троє чоловіків, яким обіцяли роботу охоронцями, натомість привезли на Луганщину та змусили воювати проти України. Про це повідомляє СБУ, передають Патріоти України.

Українські військові захопили у полон трьох росіян з республіки Марій Ел, Татарстану та Москви. Вони розповіли, що їм обіцяли роботу охоронцями і техніками на нафтових вишках. Натомість військові привезли їх у Луганську область.

"Усі троє були завербовані через приватну військову компанію "Євро Поліс" (м. Краснодар рф) за трудовими контрактами", - йдеться у повідомленні. Один з полонених розповів, що після приїзду на Луганщину їх за відмову від участі у бойових діях хотіли розстріляти свої ж.

"Фактично вони стали "гарматним м’ясом" у боях із ЗСУ поблизу населених пунктів Богуславське, Комишуваха та Вікторівка на Луганщині. Їх покинув командир, а потім накрила власна артилерія. Тепер полонені співпрацюють зі слідчими СБУ. Всі покази документуються, матеріали будуть передані до суду", - йдеться у повідомленні.

Дмитро Снєгирьов про те, чим закінчиться наступ московитів у лютому та на що розраховує пуйло

неділя, 5 лютий 2023, 14:17

01:20 Ситуація в Донецькій та Луганських областях . 27:05 Запорізький напрям . 28:23 Херсонський напрям . 30:10 На чому базуються бажання московитів до березня захопити увесь Донбас . 33:50 Військові таланти Пуйла: на чому грунтуються його укази

Планував "розвіятися": Стали відомі подробиці щодо "страти" російського неонациста Мангушева

неділя, 5 лютий 2023, 14:15

Стали відомі подробиці "страти" націоналіста Ігоря Мангушева (позивний "Берег"). Крім самого терориста постраждала його автівка, інформують Патріоти України. Як повідомляє проект "ВЧК-ОГПУ" з посиланням на інформоване джерело, у п'ятницю він поїхав до ...