
Росія хитрістю заманює на війну проти України своїх громадян. В українській полон потрапили троє чоловіків, яким обіцяли роботу охоронцями, натомість привезли на Луганщину та змусили воювати проти України. Про це повідомляє СБУ, передають Патріоти України.
Українські військові захопили у полон трьох росіян з республіки Марій Ел, Татарстану та Москви. Вони розповіли, що їм обіцяли роботу охоронцями і техніками на нафтових вишках. Натомість військові привезли їх у Луганську область.
"Усі троє були завербовані через приватну військову компанію "Євро Поліс" (м. Краснодар рф) за трудовими контрактами", - йдеться у повідомленні. Один з полонених розповів, що після приїзду на Луганщину їх за відмову від участі у бойових діях хотіли розстріляти свої ж.
"Фактично вони стали "гарматним м’ясом" у боях із ЗСУ поблизу населених пунктів Богуславське, Комишуваха та Вікторівка на Луганщині. Їх покинув командир, а потім накрила власна артилерія. Тепер полонені співпрацюють зі слідчими СБУ. Всі покази документуються, матеріали будуть передані до суду", - йдеться у повідомленні.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...