Обіцяли свободу, 100 тисяч зарплати й роботу на блокпості: Полонений "вагнерівець" розповів, як його заманили на війну (відео)

Окупант Олександр Растригін, найманець приватної військової компанії "Вагнер", розповів, що його завербували у в'язниці, обіцяючи легку роботу (стояти на блокпості військових країни-агресорки) та зарплату в 100 тисяч рублів (трохи більше 49 тисяч гривень). Його, як і інших колег-зеків, обдурили, поскаржився росіянин. Наразі він перебуває в полоні у Сил оборони України, передають Патріоти України.

Відео допиту Растригіна опублікував Telegram-канал "Інформаційний опір". Учасник так званої "СВО" заявив, що воював проти України у 12-му ешелоні 1-ї роти 3-го відділення "вагнерівців".

Полонений із Самарської області повідомив: "Нас обдурили. Ми коли приїхали, нас почали навчати і сказали, що ми поїдемо на "передок". Навчали 21 день, а не кілька місяців, як заявляли ув'язненим.

Він підтвердив, що найманці ПВК зазнають на війні великих втрат. "Як виявилося, телевізор і Пригожин обдурили злодія Сашка, який міг спокійно відсидіти за крадіжку 2 роки в Тольятті й не потрапляти в м'ясорубку в Україні", –зазначили автори Telegram-каналу.

Растригін також сказав, що його групу під час атаки (події відбувалися на Донбасі) російська артилерія не прикривала. "Командир наш викликАв, нас не підтримала [артилерія]", – сказав він.

Звертаючись до своїх друзів-зеків, окупант закликав їх не записуватися в "Вагнер", тому що "все обман" – і навіть те, що показують по російському телевізору. "Те, що тут мирних вбивають інші люди – це наші вбивають!.. Я просто бачив на власні очі, як вони під автоматами нас женуть... Не вірте", – сказав він.

У найманця запитали, чи має він на увазі загороджувальні загони, але той заявив, що ні, це їхні командири, які їх ведуть, "їх же і обнулюють".

На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...

Важкий бій під Кураховим: Українські десантники розгромили ворога, котрий кинув у бій разом з піхотою групу новітніх танків - Forbes

неділя, 21 липень 2024, 15:15

Російські загарбники нещодавно намагалися атакувати українських захисників під Кураховим Донецької області, нагадують Патріоти України. Там окупанти зазнали суттєвих втрат. Знищено, зокрема, три ворожі танки, стверджує Forbes. . За інформацією видання...