Обіцянка - цяцянка, а дурням - радість: Після виборів у Думу в Росії обіцяють визнати "незалежність" ОРДЛО (фото)

Російські партії напередодні виборів до місцевої Думи почали агітацію і обіцяють визнання "незалежності" так званих "ЛДНР" з боку влади РФ. Про це повідомили очевидці, які опублікували кілька фотографій, зроблених на території окупованого Криму. Інформацію про початок рекламної акції напередодні виборів в Думу з обіцянкою визнання "незалежності" розмістили в пабліках Макіївки і Донецька в соціальній мережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

У повідомленні зазначено, що білборди з рекламою визнання ОРДЛО були помічені на автомобільних дорогах на околицях Севастополя. Борди були розміщені партією "Справедлива Росія - За правду", відомий член якої (Захар Прилєпін) брав участь в бойових діях проти української армії в складі бойових підрозділів російських найманців.

"На автошляхах біля Севастополя з'явилися ось такі білборди, на яких партія "Справедлива Росія - За правду" закликає визнати незалежність "ЛДНР", - зазначено в повідомленні. Російські політологи вважають, що зазначена партія має реальні шанси на прохід в російську Думу. Вибори відбудуться 19 вересня цього року.

Пентагон не виключає такий розвиток подій: Армія США відпрацьовує допомогу у відбитті атаки армії Росії на Україну

понеділок, 26 липень 2021, 22:59

Армійські підрозділи Сполучених Штатів в ході маневрів відпрацьовують сценарії допомоги Україні в разі повномасштабного вторгнення ЗС РФ. Про це колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив в прямому ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патр...

Готуються до ядерної війни: Росіяни будують літак "Судного дня"

понеділок, 26 липень 2021, 22:46

Російська Федерація розпочала будівництво «літака Судного дня» - борта для управління військами на випадок ядерної війни на базі нового широкофюзеляжного Іл-96-400М. Про це йдеться в матеріалі РІА «Новости» з посиланням на джерело в оборонно-промислово...