Обізвала Сі "нехорошим" словом: Пекін образився на главу МЗС Німеччини

Міністерка закордонних справ Анналена Бербок назвав главу Китаю Сі Цзіньпіна диктатором. Про це вона сказала в інтерв'ю американському телеканалу. Про це пише Spiegel, передають Патріоти України.

«Якщо Путін виграв би цю війну, який це був би знак? Яким знаком це буде для інших диктаторів світу, таких як Сі?», – заявила Бербок.

Уряд Китаю розцінив її заяву як «відкриту політичну провокацію». «Заява Бербок була надзвичайно абсурдною, серйозним порушенням політичної гідності Китаю та відкритою політичною провокацією», – заявила прес-секретар МЗС Китаю Мао Нін.

Пекін «глибоко незадоволений» і зробить подання німецькій стороні дипломатичними каналами. Після цього представницю посла Німеччини в Пекіні Патрісію Флор викликали в МЗС Китаю.

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...