Облік навіть не ведеться: Окупанти активно використовують мобільні крематорії, - Ганна Маляр

Російські окупанти активно використовують мобільні крематорії, кремації проводять без ідентифікації та обліку загиблих їхніх військових. Про це повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр з посиланням на дані Головного управління розвідки, передають Патріоти України.

"Враховуючи катастрофічну ситуацію, що склалась, противник активно використовує мобільні крематорії. Зокрема, в тилу передових позицій окупантів відмічається постійне переміщення близько п’яти таких крематоріїв. Кремації відбуваються без будь-якої ідентифікації та обліку тіл померлих окупантів", - розповіла вона.

Таким чином, за її словами, російське командування приховує величезні втрати особового складу та продовжує застосовувати традиційну російську практику позбавлення родин загиблих пільг та компенсацій, розрекламованих російською пропагандою.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...