"Обложили, биндеровцы": Медведчук з дружиною Марченко застряг у Криму після закриття адмінкордону

У суботу, 8 серпня, Кабмін України терміново прийняв рішення про блокування адмінкордону з Кримом в зв'язку з погіршенням ситуації з коронавірусом SARS-CoV-1. На півострові залишився лідер партії ОПЗЖ Віктор Медведчук з дружиною Оксаною Марченко. У політика є кілька варіантів, як повернутися на материкову частину України, зазначають Патріоти України.

Медведчук відправився з дружиною в Крим 2 серпня напередодні свого 66-річчя. Через добу туди прилетів президент РФ Володимир Путін. Експерти не сумніваються, що відбулася їхня таємна зустріч. Офіційних підтверджень немає.

А 8 серпня Україна прийняла рішення про повне блокування адмінкордону, так як в країні 4-й день поспіль фіксують антирекорди по добовому приросту інфікованих коронавірусом. Заборона на перетин триватиме як мінімум до 30 серпня. У лідера лояльної Кремлю партії "ОПЗЖ" залишилося кілька варіантів для повернення на материкову Україну. По-перше, він може в'їхати в країну через Росію. У Медведчука також є можливість пройти через закриті українські КПВВ. Допускається перетин адмінкордону громадянами України з пропискою на неокупованих територіях, але за умови дотримання ними режиму самоізоляції. Крім того, його можуть пустити додому як "дипломата", який забезпечує "дотримання національних інтересів".

"Справжня зброя Путіна. Ядерна валіза чи газовий кран?" - Портников

середа, 30 вересень 2020, 7:50

Поки в його руках кран «Газпрому», він може дозволити собі на континенті і у власній країні все, що йому заманеться. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Німецький Бундестаг відклав голосування по постано...

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...