
“Згідно з мирним планом і реалізацією рамкового рішення Тристоронньої контактної групи від 20 вересня 2016 року, противник завершив перший етап відведення своїх підрозділів в районі Станиці Луганської – відійшов від пішохідного мосту”, – наголошується в повідомленні.
Разом з тим було відзначено, що поки йде процес розведення сторін, резерв українських військ в районі Станиці Луганської знаходиться в повній бойовій готовності. Українські військовослужбовці будуть змушені повернутися на свої позиції у разі відсутності подальших кроків щодо відведення російсько-окупаційних військ за певні рубежі.
На поточний момент в районі Станиці Луганської проводиться перевірка на наявність вибухонебезпечних предметів. Групи розмінування проводять перевірку так званого гуманітарного коридору, а також прилеглої до нього місцевості. Пропуск через контрольний пункт в’їзду-виїзду здійснюється в штатному режимі.
Раніше повідомлялося, що в районі Станиці Луганської ЗСУ почали відводити війська в односторонньому порядку.
У свою чергу заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Георгій Тука повідомив, що бойовики готуються перейти міст біля Станиці Луганської, щоб зайняти плацдарм на підконтрольній Україні території. Для цього вже готова металева конструкція.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...