"Обмін може тривати роками": Дружина бійця "Азова" висловилася щодо повернення військових із полону

Наталія Зарицька, дружина бійця полку "Азов", розповіла про те, які вона бачить перспективи звільнення військових із російського полону. Про це повідомляється в інтерв'ю для "НВ", передають Патріоти України

За словами Зарицької, за звільнення військових відповідає ГУР та СБУ, а також Міжнародний комітет Червоного Хреста разом із Національним інформаційним бюро. Про те, що чоловік перебуває в полоні, їй підтвердили в бюро, плюс сам військовий про це говорив.

На питання, які перспективи вона бачить у звільненні бійців, Наталя відповіла, що найреальніший спосіб — обмін на полонених росіян. Ворог так просто не віддасть бійців ЗСУ, але на це можуть вплинути міжнародне співтовариство та санкції.

Через медійність полку "Азов" Зарицька не заперечує, що військових звільнятимуть роками. З іншого боку, медійність є гарантом їхнього життя.

"Але з іншого боку, чим більше вони страждатимуть у полоні — тим більше врізатиметеся на тисячоліття їхній подвиг. Не думаю, що Росія в цьому зацікавлена. Першочергове завдання зараз зрозуміти, де вони, тому відбувається низка відкритих і закритих зустрічей, звернення до міжнародних спільнот", — додала дружина військового.

Також вона зазначає, що в Україні активувались шахраї, які пропонують за гроші повернути бійця з полону. Пропонують такі послуги за 200 тисяч гривень.

Американський інститут вивчення війни спрогнозував, коли Путін натисне ядерну кнопку

субота, 1 жовтень 2022, 9:00

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все, глава Кремля не готовий до його застосування. Про це у п'ятницю, 30 вересня, пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Є два сценарії ядерних ударів РФ по Україні: В ISW розповіли, яку відповідь може готувати НАТО

субота, 1 жовтень 2022, 8:43

В Інституті вивчення війни вважають, що російський президент Володимир Путін поспішав незаконно анексувати українські території, щоб стабілізувати становище Росії й отримати час на відновлення своїх сил для наступного наступу. Про це йдеться у звіті Ін...