Обмін ударами: Китай запровадив санкції проти США

Китай запроваджує санкції проти кількох американських фізичних осіб та організацій у відповідь на нещодавні санкції США проти китайських чиновників у Гонконгу, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС.

Серед нових підсанкційних осіб – колишній міністр торгівлі США Вільбур Росс.

Контрсанкції набувають чинності за кілька днів до того, як заступник держсекретаря США Венді Шерман відвідає Китай.

Американські санкції проти китайських чиновників у Гонконзі були зумовлені їхньою роллю у придушенні безпеки на цій території.

Вашингтон також попередив свою ділову спільноту про зростаючі ризики, пов′язані з діяльністю в Гонконгу.

Міністерство закордонних справ Китаю заявило в п'ятницю, що нещодавні санкції США були розроблені для "безпідставного очорнення ділового середовища Гонконгу" і "грубого порушення міжнародного права та основних норм, що регулюють міжнародні відносини".

І заявило, що введе санкції проти семи американських фізичних та юридичних осіб, включаючи пана Росса.

Санкції вводяться стосовно колишнього міністра торгівлі США Уїлбура Росса, колишнього директора офісу виконавчого комітету по Китаю Конгресу США Джонатана Стіверса, голови Національного демократичного інституту США Кім До Юн, повноважного представника Міжнародного республіканського інституту в Гонконгу Адама Кінга, голови Американо-китайської комісії з моніторингу економіки і безпеки Конгресу США Керолайна Бартолом'ю, директора департаменту по Китаю Human Rights Watch Софі Річардсон і Комітету з питань демократії Гонконгу.

"Ці дії є прикладами того, як Пекін карає громадян, компанії та організації громадянського суспільства, і це є політичними сигналами", - прокоментувала санкції прессекретар Білого дому Джен Псакі.

Відносини між Пекіном та Вашингтоном стали ще більш напруженими за адміністрації Трампа.

Цими вихідними Шерман полетить до Китаю, намагаючись вирішити ситуацію, що погіршуються.

Адміністрація Байдена назвала цей крок Пекіна "непродуктивним і цинічним".

З архіву ПУ. "Куда, псина ...бучая, тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом" (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:05

Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли. У соціальних мережах опубліковано відео, як у вересні 2020 року активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають Патріоти України. Депутати...

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...