Обмовочка по Фрейду: Чиновник при Міноборони РФ випадково "зізнався", де вони закуповують дрони-камікадзе (відео)

"Ми всі знаємо, що вони іранські, але влада не визнає", обмовилися в Міноборони країни-терористки. Член громадської ради при Міноборони Росії Руслан Пухов у прямому ефірі на одному із пропагандистських державних каналів обмовився, що дрони-камікадзе вони беруть з Ірану, повідомляють Патріоти України.

Епічне відео поширюють у Мережі. На кадрах російський чиновник, якого запросили на ефірі, не знаючи, що йому уже увімкнули мікрофон, мабуть, уперше в житті сказав правду. Пухов обмовився, що дрони-вбивці українців вони беруть з Ірану.

"Човен розгойдувати не будемо, тому я прошу вас сильно на цих іранських... тому що це класика історій - дупа є, а слова немає, так? Ми всі знаємо, що вони іранські, але влада не визнає", - заявив представник Міноборони Росії.

Пізніше Пухов спробував виправдатися і пожалівся на "втрату пам'яті", бо "не пам'ятає, що він таке казав". "Не пам'ятаю, щоб таке говорив, напевно, це якась постановка. Напевно, було, а можливо, не було. Не пам'ятаю, на жаль. Давно було діло. Після ковіду погано з мозком", - сказав посадовець для "Підйому".

"Немає жодних табу": Франція готова обговорювати постачання Україні винищувачів F-16

середа, 1 лютий 2023, 17:48

Франція готова до обговорення питання передачі Україні винищувачів F-16. Подібна військова допомога Києву не є під забороною. Наразі українська держава не зверталася до Парижа з офіційним запитом щодо постачання бойових літаків. Про це заявив міністр о...

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...