Обмовочка по Фрейду: Чиновник при Міноборони РФ випадково "зізнався", де вони закуповують дрони-камікадзе (відео)

"Ми всі знаємо, що вони іранські, але влада не визнає", обмовилися в Міноборони країни-терористки. Член громадської ради при Міноборони Росії Руслан Пухов у прямому ефірі на одному із пропагандистських державних каналів обмовився, що дрони-камікадзе вони беруть з Ірану, повідомляють Патріоти України.

Епічне відео поширюють у Мережі. На кадрах російський чиновник, якого запросили на ефірі, не знаючи, що йому уже увімкнули мікрофон, мабуть, уперше в житті сказав правду. Пухов обмовився, що дрони-вбивці українців вони беруть з Ірану.

"Човен розгойдувати не будемо, тому я прошу вас сильно на цих іранських... тому що це класика історій - дупа є, а слова немає, так? Ми всі знаємо, що вони іранські, але влада не визнає", - заявив представник Міноборони Росії.

Пізніше Пухов спробував виправдатися і пожалівся на "втрату пам'яті", бо "не пам'ятає, що він таке казав". "Не пам'ятаю, щоб таке говорив, напевно, це якась постановка. Напевно, було, а можливо, не було. Не пам'ятаю, на жаль. Давно було діло. Після ковіду погано з мозком", - сказав посадовець для "Підйому".

На Буданова скоєно більше 10 замахів – ГУР

четвер, 8 червень 2023, 18:33

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов пережив більше десятка замахів на себе. . "Точно відомо, що це більше 10 спроб, але зрозуміло, що є офіційний вирок, наскільки може бути офіційним для неіснуючої фактично фіктивної держа...

Україна 8 липня розпочала довгоочікуваний Контрнаступ проти Росії, - західні ЗМІ

четвер, 8 червень 2023, 18:18

Поступають дані про запеклі бої в Запорізькій області. Неназвані джерела заявили в інтерв'ю західним ЗМІ, що Україна в четвер розпочала довгоочікуваний контрнаступ проти Росії. . Так ABC News повідомляє, що двоє українських чиновників, включаючи джере...