Обнадійливо і для України: У жовтні США прискорили поповнення запасів зброї

Сполучені Штати прискорять процес придбання зброї для поповнення запасів армії, спустошених постачанням зброї до України. Про це у понеділок, 21 листопада, повідомляє Reuters.

Як заявив агентству чиновник, який відповідає за закупівлю зброї для потреб американської армії Дуг Буш, прискорення роботи з укладання контрактів залежить від "одночасного виконання процесів, які раніше виконувались послідовно, і ґрунтується на уроках, вилучених із пандемії коронавірусу". Повідомляється, що влада США уклала контракти з виробниками зброї на суму близько 1 мільярда доларів з другої половини жовтня, в основному на боєприпаси та ракети, що свідчить про "прискорення темпів прийняття рішень щодо контрактів".

США уклали контракт на 477 млн доларів із компанією Lockheed Martin. За словами Буша, цей темп скорочення перевищує внутрішні контрольні показники швидкості видатків Пентагону на 15%. Зазначимо, США поставили Україні понад 88 тис. тонн озброєнь та військової техніки на загальну суму $21,5 млрд із кінця лютого цього року.

ЗСУ на повну готуються до контрнаступу: На вихідних в Україну прибули "десятки" танків Leopard 2 і БМП Marder

середа, 29 березень 2023, 15:44

Минулими вихідними в Україну прибули "десятки" німецьких танків Leopard 2 і бойових машин піхоти Marder. Про це з посиланням на свої джерела пише німецьке видання Bild. . За даними журналістів, мова йде про поставку "до 21" танка Leopard 2 в передтопов...

"Це не Росія, дитинко!": У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала говорити з нею російською (відео)

середа, 29 березень 2023, 15:27

У Киргизстані поставили на місце росіянку, яка вимагала, щоб із нею спілкувалися російською мовою. Їй порадили вивчити мову держави, в якій вона живе, передають Патріоти України. Два киргизи також нагадали росіянці, що Киргизстан – це не Росія. Ролик з...