Оборонний бюджет КНР у 2023 році збільшився до $224 млрд

Китай опублікував дані про свій військовий бюджет на 2023- й, наразі він становитиме 1,55 трлн юанів, що сягає $224 млрд - на 7,2% більше, ніж попереднього року. Про це мовиться на CNN, передають Патріоти України.

Китай оприлюднив свій річний військовий бюджет на 2023-й, який збільшиться на 7,2% до приблизно 1,55 трильйона юанів ( $224 млрд), згідно з проектом звіту.

"Збільшення витрат знаменує собою другий рік поспіль, коли щорічне зростання військових витрат перевищує 7% на тлі зростання геополітичної напруженості та регіональної гонки озброєнь. Як і в інші останні роки, ця цифра залишається значно нижчою за символічне двозначне зростання", - ствердили журналісти. Загалом у новому китайському бюджеті встановлено офіційну ціль зростання економіки у 5%.

Торгова війна набирає обертів? Моравецький натякнув на можливість введення ембарго на інші продукти з України

середа, 27 вересень 2023, 14:58

Заборона на ввезення збіжжя з України є в національних інтересах Польщі. Польща так чинитиме з усіма продуктами, поки не буде опрацьовано відповідний механізм співпраці з Україною. Про це заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький під час відвіда...

Сам винен: Гілларі Клінтон посміялася над Путіним через розширення НАТО

середа, 27 вересень 2023, 14:37

Колишній держсекретар США і затятий противник кандидата в президенти США Дональда Трампа Гілларі Клінтон з глузуванням заявила, що саме дії президента Росії Володимира Путіна призвели до розширення НАТО, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuter...