
Лідери країн-учасниць "Великої сімки" (G7) на саміті в Італії погодили передачу Україні 50 млрд доларів. Про це повідомив міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер у соцмережі Х в четвер, 13 червня.
"Хороші новини від G7: ще 50 млрд доларів для України. Ми використовуємо для цього відсотки від заморожених активів – розумний інструмент, який показує Путіну нашу єдність, дуже допомагає Україні і знімає навантаження з бюджетів", – заявив міністр.
Крістіан Лінднер додав, що наразі опрацьовуються усі інші деталі цієї угоди.
Раніше ЗМІ повідомили, що лідери G7 на саміті узгодять кредит на 50 млрд доларів для України за рахунок прибутків від заморожених активів Росії.
У свою чергу Держдеп США обіцяв використати усі повноваження для вилучення активів Росії. Дискусії ведуться лише відносно кращих способів, як це зробити.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...