
Лідери країн-учасниць "Великої сімки" (G7) на саміті в Італії погодили передачу Україні 50 млрд доларів. Про це повідомив міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер у соцмережі Х в четвер, 13 червня.
"Хороші новини від G7: ще 50 млрд доларів для України. Ми використовуємо для цього відсотки від заморожених активів – розумний інструмент, який показує Путіну нашу єдність, дуже допомагає Україні і знімає навантаження з бюджетів", – заявив міністр.
Крістіан Лінднер додав, що наразі опрацьовуються усі інші деталі цієї угоди.
Раніше ЗМІ повідомили, що лідери G7 на саміті узгодять кредит на 50 млрд доларів для України за рахунок прибутків від заморожених активів Росії.
У свою чергу Держдеп США обіцяв використати усі повноваження для вилучення активів Росії. Дискусії ведуться лише відносно кращих способів, як це зробити.
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...