
Лідери країн-учасниць "Великої сімки" (G7) на саміті в Італії погодили передачу Україні 50 млрд доларів. Про це повідомив міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер у соцмережі Х в четвер, 13 червня.
"Хороші новини від G7: ще 50 млрд доларів для України. Ми використовуємо для цього відсотки від заморожених активів – розумний інструмент, який показує Путіну нашу єдність, дуже допомагає Україні і знімає навантаження з бюджетів", – заявив міністр.
Крістіан Лінднер додав, що наразі опрацьовуються усі інші деталі цієї угоди.
Раніше ЗМІ повідомили, що лідери G7 на саміті узгодять кредит на 50 млрд доларів для України за рахунок прибутків від заморожених активів Росії.
У свою чергу Держдеп США обіцяв використати усі повноваження для вилучення активів Росії. Дискусії ведуться лише відносно кращих способів, як це зробити.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...