"Обов'язок не виконувати злочинних наказів": Ярош нагадав Кучмі та Зеленському про статут на війні

Військові повинні захищати свою Батьківщину всіма доступними методами і засобами, у тому числі відкривати вогонь у відповідь.

Дмитро Ярош. Фото: Главред.

Президент Володимир Зеленський і переговорник у "Мінську" Леонід Кучмамають знати, що військовий статут передбачає відкриття вогню по противнику у відповідь. Про це у Facebook написав командувач Української добровольчої армії, нардеп Дмитро Ярош, передають Патріоти України.

"Почув про якісь ініціативи чи то нинішнього президента Зеленського, чи то колишнього - Кучми щодо "невідкриття вогню у відповідь" на лінії фронту.

Вони, звичайно, люди цивільні і не знають, що життя військовослужбовців чітко регламентоване Конституцією і Статутами Збройних Сил України. А там, у цих Законах, є деякі пункти, що зобов'язують людей зі зброєю захищати свою Батьківщину всіма доступними методами і засобами, відкривати вогонь у відповідь і не виконувати злочинних наказів.

Тому я звертаюсь до президента і Верховного головнокомандувача Володимира Зеленського з проханням не робити невиважених кроків і не віддавати незаконних наказів, які все одно не будуть виконуватися. Бо українські люди зі зброєю свою Батьківщину не здадуть і не зрадять", - йдеться у тексті.

З архіву ПУ. "36-та мовчати не буде, там хлопці агресивні", - терорист "ДНР" про українських морпіхів

субота, 26 вересень 2020, 16:00

За словами терориста, саме з цією бригадою у бойовиків були серйозні бої. Бойовик терористичного угруповання «ДНР» на одному з пропагандистських ресурсів розхвалив 36-ту окрему бригаду морської піхоти ВМС України, назвавши її самим серйозним супротивни...

"Зупинити обстріли навряд чи вийде": Військовий експерт розповів, що задумала Росія на Донбасі

субота, 26 вересень 2020, 15:30

У нашої країни і РФ різні бачення в питанні розміщення миротворчого контингенту. Росія в питанні розміщення миротворчого контингенту на Донбасі "гне" свою лінію, щоб заморозити на довгі роки конфлікт. Наявність миротворців ООН лише вздовж лінії розмежу...