Обрав кращого: Валуєв осоромився, привітавши російських прикордонників фотографією українського

Російський депутат Микола Валуєв потрапив у курйозну ситуацію. Він привітав російських прикордонників з професійним святом фотографією українського військового, зазначають Патріоти України.

Відповідний допис він опублікував у своєму інстаграмі. Це сталося 28 травня, коли у Росії відзначають День прикордонника.

"Є така професія – батьківщину захищати", – підписав він свій допис у соцмережі. Тобто процитував фразу з радянського фільму "Офіцери".

Підписники Валуєва одразу помітили, що щось не так. "Це не наш! Забери й постав фото нашого прикордонника", – писали йому в коментарях.

Реакція Валуєва на зауваження

На помилку звернули увагу й журналісти "Суспільної служби новин". Вони також вказали на це політику. Валуєв, звісно, не подякував, а відреагував досить агресивно.

Господи! Зараз поміняємо фото, чого через це розводити паніку. Якби ви мені не сказали, я б навіть і не згадав. Спасибі, що попередили,
– відповів їм він.

Згодом Валуєв видалив це фото зі своєї інстаграм-сторінки. Аби не сконфузитися знову, він замінив його на світлину з прапором прикордонних військ Росії.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...