Ображений Попов порівняв себе із Трампом: Керівництво Twitter заблокувало чоловіка Скабєєвої

Телеведучий Євген Попов повідомив, що його сторінка в соцмережі Twitter була заблокована, передають Патріоти України.

Російський телеведучий і за сумісництвом - чоловік журналістки Ольги Скабєєвої заявив, що причиною блокування аккаунта керівництво соцмережі назвало публікацію даних громадської приймальні - адреси і телефону.

Справа в тому, що раніше Попов висунув свою кандидатуру на вибори депутатів до Російської Держдуми по одному з виборчих округів Москви. Він повідомив, що після публікації даних керівництво Twitter заблокувало його аккаунт. При цьому Попов гордовито порівняв себе з колишнім президентом США Дональдом Трампом. «Теж мені - російського Трампа знайшли. Так і напишіть - не подобається активна громадянська позиція кандидата в Державну Думу Росії», - заявив чоловік Скабєєвої.
За його словами, керівництво соцмережі просто придумало причину, оскільки давно хотіло заблокувати його. Також Попов підкреслив, що його особиста громадянська позиція, а також політична взагалі не повинні стосуватися адміністрації Twitter, і він разом з москвичами сам розбереться, як їм жити. В кінці Попов додав, що з керівництвом Twitter вже "давно все зрозуміло і ясно".
Потрібно зазначити, що раніше на своїй сторінці телеведучий написав, що приймає громадян у себе в кабінеті кілька годин в день. Вони можуть ділитися з ним будь-якими проблемами, а також ініціативами. Також Попов поділився своїм номером телефону і адресою приймальні.

Американський інститут вивчення війни спрогнозував, коли Путін натисне ядерну кнопку

субота, 1 жовтень 2022, 9:00

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все, глава Кремля не готовий до його застосування. Про це у п'ятницю, 30 вересня, пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Є два сценарії ядерних ударів РФ по Україні: В ISW розповіли, яку відповідь може готувати НАТО

субота, 1 жовтень 2022, 8:43

В Інституті вивчення війни вважають, що російський президент Володимир Путін поспішав незаконно анексувати українські території, щоб стабілізувати становище Росії й отримати час на відновлення своїх сил для наступного наступу. Про це йдеться у звіті Ін...