Обшуки напередодні річниці Майдану в музеї Революції Гідності: Директор розповів, куди поділися гроші на будівництво

Гроші, які були на виділені на будівництво Меморіалу Героїв Небесної Сотні, не зникли, а були перераховані підрядникам на придбання матеріалів. Про це "Громадському" повідомив директор музею Революції Гідності Ігор Пошивайло. За його словами, під час обшуку правоохоронці вилучили документи, які були в публічному доступі, а про проблеми будівництва було відомо вже два роки.

Пошивайло пояснив, що територія, де має бути будівництво, знаходиться під арештом і там відбуваються слідчі експерименти. Але на момент перерахування грошей підрядник про це не знав.

"Був чіткий план і графік робіт, що 20 лютого повинен бути побудований, відкрито меморіал, треба було закуповувати матеріали. Саме тому і була виплачена така сума. Виплата авансу – це постійна практика, це не є злочином", – сказав він.

При цьому директор музею запевнив, що довіряє підряднику, оскільки особисто перевіряв наявність будматеріалів.

"У нас є звіти підрядника за закуплені матеріали. Ми самі бачили ті дерева, граніт. Гроші не зникли. Єдина перешкода – це арешт ділянки. Це звучить дуже маніпулятивно, оскільки ніяких звинувачень нам не надано, ми не знаємо в якому статусі нас викликали (на допит – Ред.)", – підсумував Пошивайло.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: