
Американська влада вважає, що найбільш активна і гаряча фаза війни припаде на липень. Про це пише «Телеграф» із посиланням на співрозмовника в дипломатичних колах, передають Патріоти України.
«США хочуть максимально наситити Україну зброєю за найближчі місяці. Якраз за місяць запрацює ленд-ліз, тому активні бойові дії почнуться десь у липні, зокрема, і контрнаступальні», — сказало джерело видання.
Водночас воно зазначило, що закінчення війни у Штатах прогнозують десь у вересні-жовтні. Якщо до того часу не вдасться завдати військової поразки росії в Україні, то на українців чекатиме позиційна війна. І терміни завершення такої «війни на виснаження» буде складно назвати.
Також співрозмовники видання прокоментували можливість переговорів із ворогом. На їхню думку, і Україна, і рф поки що очікують на результати битви за Донбас, а вона, судячи з усього, затягується, адже війська путіна, ймовірно, втратили можливість ведення ефективних наступальних операцій як мінімум на місяць.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...