
Американська влада вважає, що найбільш активна і гаряча фаза війни припаде на липень. Про це пише «Телеграф» із посиланням на співрозмовника в дипломатичних колах, передають Патріоти України.
«США хочуть максимально наситити Україну зброєю за найближчі місяці. Якраз за місяць запрацює ленд-ліз, тому активні бойові дії почнуться десь у липні, зокрема, і контрнаступальні», — сказало джерело видання.
Водночас воно зазначило, що закінчення війни у Штатах прогнозують десь у вересні-жовтні. Якщо до того часу не вдасться завдати військової поразки росії в Україні, то на українців чекатиме позиційна війна. І терміни завершення такої «війни на виснаження» буде складно назвати.
Також співрозмовники видання прокоментували можливість переговорів із ворогом. На їхню думку, і Україна, і рф поки що очікують на результати битви за Донбас, а вона, судячи з усього, затягується, адже війська путіна, ймовірно, втратили можливість ведення ефективних наступальних операцій як мінімум на місяць.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....