"Обстановка-то похуже еще, чем была": Окупант розповів про брехню на росТБ (аудіо)

Окупант розповідає про брехню на телебаченні в РФ щодо ураження техніки ЗСУ. Відповідну розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

«Ну обстановка-то похуже ещё, чем была, стала», – каже окупант. «Тут вертолёты, самолёты сбиваем, а что-то их меньше не становится», – скаржиться росіянин.

Окупант розповідає про ставлення місцевих в Сватово до них: «когда с автоматом идешь, к тебе нормально…а так куда-нибудь зайдешь за угол, бл*, и…».

Скандал із орденом Білого орла не стихає: У Польщі пояснили позицію щодо Зеленського, Муссоліні та Шредера

понеділок, 22 червень 2026, 9:55

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...

США та Іран домовилися? З'явилися подробиці переговорів щодо Ормузької протоки

понеділок, 22 червень 2026, 9:38

Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...