Обставини з'ясовані: ​У МЗС України спростували російський фейк про вбиту на Донбасі безпілотником ЗСУ дитину

Росія використовувала фейк про вбитого на Донбасі дитину, як частину своєї психологічної операції і пропаганди проти України наголосив речник МЗС України Олег Ніколенко, зазначають Патріоти України.

"На вихідних російські ЗМІ активно поширювали новину про загибель дитини на непідконтрольній частині Донецької області внаслідок нібито удару українського безпілотника в смт Олександрівське.

Stopfake спростував цей фейк. Свідки заявили про нещасний випадок: дитина загинула від вибуху міни, яку знайшла в гаражі. Ба більше, Олександрівське знаходиться на відстані 30 км від українських позицій. Жоден безпілотник ЗСУ просто не зможе туди долетіти.

Фейки про вбитих дітей – невід’ємний елемент російських психологічних операцій проти України.

Усі ми пам’ятаємо про вигаданого «розп’ятого» хлопчика в Слов’янську. Як і минулий, нинішній вкид має на меті розпалити ворожнечу на окупованих територіях та в Росії, спотворити дійсність, виправдати провокації російських угруповань.

Саме тому в контактах з міжнародними партнерами Україна наголошує, що, як тільки Росія загострює безпекову ситуацію на сході, її інформаційні війська йдуть попереду і формують медійний «фон» для виправдання злочинів російської армії. Історія про дитину з Олександрівського – черговий приклад інструментарію таких операцій.

Наші стратегічні партнери це чудово розуміють і не сприймають російські інсинуації.

Російські фейки можна побороти лише завдяки системній роботі. За роки війни наша держава накопичила потужну експертизу на рівні неурядових організацій. Розпочинають діяльність окремі спеціалізовані центри протидії дезінформації. Працюємо й над іншими міжнародними ініціативами".

Щоб Зеленський не заарештовував рахунки: Порошенко всі кошти в Україні тримає готівкою, названа сума

субота, 10 квітень 2021, 17:13

Лідер партії "Європейська солідарність", нардеп Петро Порошенко задекларував найбільше готівкових заощаджень за 2020 рік серед усіх парламентарів – еквівалент понад 1,8 мільярда гривень, зазначають Патріоти України. . Експрезидент вказав у декларації,...

Підтвердилось ще одне звірство "чекістів": Критика Путіна задушили в його домі у Лондоні - висновок суду

субота, 10 квітень 2021, 17:06

Коронерський суд Лондона дійшов висновку, що російського бізнесмена Миколу Глушкова, який жив в екзилі у Британії, задушили у його власному домі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. Глушкова, який критикував президента Росії Владіміра Пу...