Обстріл Києва під час візиту генсека ООН міг бути випадковим збігом, - військовий експерт

Ракетний обстріл Києва, який стався 28 квітня під час візиту в Україну Генсека ООН, міг бути спланований заздалегідь. Про це в інтерв'ю заявив військовий історик Михайло Жирохов, передають Патріоти України.

"Удари не наносяться день у день. Вони плануються росіянами заздалегідь. У РФ, можливо, існує таблиця планових цілей. Те, що на момент прильоту в Києві перебував представник ООН, може бути збігом", - сказав експерт.

Однак, Жирохов не виключає, що обстріл міг бути політичним рішенням. "З іншого боку, цілком ймовірно, цей обстріл міг бути і політичним рішенням. Але якби росіяни хотіли зробити що-небудь дійсно показове, чому не обстріляли, наприклад, будівлю Міністерства оборони?", - сказав експерт.

Джерело: УНІАН

Військовий експерт оцінив доцільність виходу ЗСУ із Сєвєродонецька

субота, 25 червень 2022, 23:42

Виведення ЗСУ їз Сєвєродонецька - це правильне рішення, яке було ухвалено виходячи з військової доцільності. Українські захисники перейшли на більш вигідні для оборони рубежі і для використання своїх переваг. Таку думку висловив військовий експерт Серг...

Польща зажадала пояснень від Росії через зняття її прапорів із меморіалу в Катині

субота, 25 червень 2022, 23:29

Віцеміністр закордонних справ Польщі Марцін Пшидач повідомив, що польський консул у Смоленську звернувся до російської влади з вимогою пояснень після того, як з меморіалу в Катині у Смоленській області було знято прапор Польщі. Про це повідомило "Польс...