Обстріл телеканалу Медведчука: Експерт звернув увагу на цікавий нюанс (відео)

Сергій Шабовта вважає, що обстріл могли замовити ті політичні сили, які вирішили підняти собі рейтинг перед виборами.

Обстріл телеканалу "112 Україна", який належить голові політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку, здійснив непрофесіонал. Таку думку висловив експерт з питань безпеки Сергій Шабовта, коментуючи обставини НП, передають Патріоти України.

За його словами, фахівці, які аналізували порожню тубу, сказали, що це протитанковий гранатомет. "Треба розуміти, що постріл мав на меті демонстрацію незгоди з тією інформаційною політикою, яку проводить "112 канал" на сьогодні. Або просто була спроба показати, що є радикальні дурні, які можуть взяти в руки що завгодно і лупити куди завгодно", – заявив Шабовта.

"Хіба ми говоримо про те, що ставилося тактичне завдання, щоб знесло будинок? Я думаю, що все це абсолютно демонстративно", – вважає він. Як зазначив експерт, "постріл робив не фахівець, а людина, яка не має високопрофесійної майстерності використання подібної зброї – тому змазаний напіврикошетний постріл був".

На думку Шабовти, "все пов'язано з виборами, до яких тут залишилися лічені дні". "У класиці жанру, якщо ми говоримо про теракт, як правило, є спроба донести адресату, хто і навіщо це зробив. А у нас анонім, який влупив, і всі шумлять і намагаються з однієї події свої особисті рейтинги заробити", – додав він.

Джерело: Обозреватель

Стримування Москви: Голова Пентагону оголосив про передислокацію до Польщі нових військових підрозділів США

понеділок, 3 серпень 2020, 20:29

В Польщі на ротаційній основі вже знаходяться приблизно 4,4 тис. американських військових. У Польщу прибуде додатково ще 1 тис. військових США. Про це повідомив глава Пентагону Марк Еспер, передають Патріоти України.

Принижені царські холопи жадають ще більшого приниження чужинців: Росіяни – це стадо, Путін грає на їхніх імперських амбіціях, – Сенцов

понеділок, 3 серпень 2020, 20:25

Населення Росії в глибокій комплексній кризі. І до морального відродження далеко. На думку Сенцова, президент Росії Володимир Путін – це проекція російських сподівань. "Чому у нього є підтримка? Тому що він робить те, чого хочуть росіяни. Путін – це ча...