Обстріли і нова техніка у районі Чорнобаївки: У Генштабі розповіли про активність росіян на півдні

У Генеральному штабі ЗСУ розповіли оперативну інформацію про ситуацію на основних напрямках півдня. На Новопавлівському, Криворізькому, Херсонському та Запорізькому напрямках противник продовжує обстріли підрозділів українських військ. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ за 20 травня, передають Патріоти України.

На Південнобузькому та Таврійському напрямках підрозділи окупантів основні зусилля зосереджують на утриманні зайнятих рубежів, веденні розвідки, інженерному обладнанні позицій та логістичному забезпечені підрозділів.

Росіяни продовжують інженерні роботи з обладнання другої лінії оборони. Щоб перешкодити наступу українських підрозділів загарбники замінували міст через річку Інгулець в районі Давидового Броду.У рамках комплектування підрозділів, які зазнали втрат, у районі славнозвісної Чорнобаївки противник здійснив переміщення близько 130 одиниць військової техніки. На Таврійському напрямку ворог проводив заходи з логістичного забезпечення військ.

Зробили подарунок для ЗСУ: Російські окупанти загубили дрон з картою пам'яті, на якій – детальний огляд їхньої бази

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:50

Російські військові загубили дрон з картою пам'яті, на якій зберігся оглядовий тур їхньої бази в Миколаївській області. Ці дані потрапили до рук української розвідки. Про це у п’ятницю, 19 серпня, розповіли в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ, п...

Лукашенко віддає військову техніку та боєприпаси Путіну, наступ з Білорусі відкладається, - військовий експерт

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:44

Лукашенко віддає військову техніку та боєприпаси Росії, що ще більше знижує ймовірність наступу з Білорусі. Про це 18 серпня в ефірі "FreeДом" заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. "Що стосується білоруської армії, то загр...