
У Генеральному штабі ЗСУ розповіли оперативну інформацію про ситуацію на основних напрямках півдня. На Новопавлівському, Криворізькому, Херсонському та Запорізькому напрямках противник продовжує обстріли підрозділів українських військ. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ за 20 травня, передають Патріоти України.
На Південнобузькому та Таврійському напрямках підрозділи окупантів основні зусилля зосереджують на утриманні зайнятих рубежів, веденні розвідки, інженерному обладнанні позицій та логістичному забезпечені підрозділів.
Росіяни продовжують інженерні роботи з обладнання другої лінії оборони. Щоб перешкодити наступу українських підрозділів загарбники замінували міст через річку Інгулець в районі Давидового Броду.У рамках комплектування підрозділів, які зазнали втрат, у районі славнозвісної Чорнобаївки противник здійснив переміщення близько 130 одиниць військової техніки. На Таврійському напрямку ворог проводив заходи з логістичного забезпечення військ.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...