
На Донбасі з початку доби окупанти 6 разів порушили режим тиші, поранено двох українських бійців. Як повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил, збройні формування Російської Федерації вели вогонь по позиціях українських підрозділів з 120 і 82 мм мінометів, станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, передають Патріоти України.
Усі обстріли зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід": двічі з 120 та 82 мм мінометів – біля села Піски; зі станкових протитанкових гранатометів – поблизу смт Новотроїцьке; двічі з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – біля населених пунктів Лебединське і Миколаївка та зі стрілецької зброї – біля села Гранітне.
Внаслідок обстрілів двоє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення. На ворожі провокації підрозділи Об'єднаних сил дали адекватну відповідь. Втрати противника уточнюються. Ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишається контрольованою.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...