"Обстріли ЗАЕС, з високою ймовірністю, продовжаться": У "Енергоатомі" назвали злочинну мету ворога

Російські окупанти обстрілюють з артилерії Запорізьку атомну електростанцію, щоб знеструмити південь України. Також російські терористи хочуть зруйнувати інфраструктуру станції, пошкодити всі лінії електропередач, через які йде видача електроенергії в енергосистему України. Про це заявив Енергоатом, передають Патріоти України.

Росіяни перейшли до сценарію руйнувань, створення ядерної і радіаційної аварії на станції.

"Тому обстріли станції, з високою ймовірністю, продовжаться", – заявив Енергоатом.

Завадити цьому можуть злагоджені дії безпекових організацій, зокрема ООН, МАГАТЕ та WANO, а також постійний тиск на Росію з боку міжнародної спільноти, заявили. Щоб вивести російських окупантів з найбільшого в Європі ядерного об'єкту та його повністю демілітаризувати.

"Необхідно повернути ЗАЕС статус мирного цивільного об'єкту, яким вона була до російського вторгнення. Якщо зараз цього не зробити, то росія реалізує свій план із перетворення ЗАЕС на військову базу ядерних терористів", – повідомив Енергоатом.

На станції перебувають представники Росатома, які хочуть відрізати ЗАЕС від енергосистеми України. Росіяни планують повністю знеструмити станцію (блекаут) із запуском дизель-генераторів всіх енергоблоків для охолодження ядерного палива, що міститься в усіх ядерних реакторах і басейнах витримки відпрацьованого ядерного палива кожного енергоблока.

Також російські терористи розмістили військову техніку зі зброєю та вибухівкою в машиних залах енергоблоків №1 та №2. Що є фактичним мінуванням енергоблоків з двома ядерними реакторами найбільшої в Європі атомної електростанції. "І це на додаток до мінування берегової лінії ЗАЕС за лінією ставка-охолоджувача і прилеглого берега Каховського водосховища", – пише Енергоатом.

Швидка перемога України дорівнює розпаду РФ: Чому на Заході не квапляться надавати ЗСУ всю зброю

вівторок, 31 січень 2023, 18:23

Захід продовжить дозовану військову підтримку України, озираючись на реакцію Путіна. Крім того, союзники не надають одразу всю необхідну нам зброю, адже бояться, що швидка поразка РФ призведе до її розпаду. Таку думку висловив колишній міністр закордон...

У міру продовження війни в РФ стане можливим військовий переворот, - екс-спічрайтер Путіна

вівторок, 31 січень 2023, 17:59

Росія вже програла війну. Через це в РФ стає можливим військовий переворот, адже в міру продовження бойових дій і погіршення ситуації на фронті громадяни держави-агресора будуть шукати винних. Такими висновками поділився колишній спічрайтер Путіна і по...