"Обстріли ЗАЕС, з високою ймовірністю, продовжаться": У "Енергоатомі" назвали злочинну мету ворога

Російські окупанти обстрілюють з артилерії Запорізьку атомну електростанцію, щоб знеструмити південь України. Також російські терористи хочуть зруйнувати інфраструктуру станції, пошкодити всі лінії електропередач, через які йде видача електроенергії в енергосистему України. Про це заявив Енергоатом, передають Патріоти України.

Росіяни перейшли до сценарію руйнувань, створення ядерної і радіаційної аварії на станції.

"Тому обстріли станції, з високою ймовірністю, продовжаться", – заявив Енергоатом.

Завадити цьому можуть злагоджені дії безпекових організацій, зокрема ООН, МАГАТЕ та WANO, а також постійний тиск на Росію з боку міжнародної спільноти, заявили. Щоб вивести російських окупантів з найбільшого в Європі ядерного об'єкту та його повністю демілітаризувати.

"Необхідно повернути ЗАЕС статус мирного цивільного об'єкту, яким вона була до російського вторгнення. Якщо зараз цього не зробити, то росія реалізує свій план із перетворення ЗАЕС на військову базу ядерних терористів", – повідомив Енергоатом.

На станції перебувають представники Росатома, які хочуть відрізати ЗАЕС від енергосистеми України. Росіяни планують повністю знеструмити станцію (блекаут) із запуском дизель-генераторів всіх енергоблоків для охолодження ядерного палива, що міститься в усіх ядерних реакторах і басейнах витримки відпрацьованого ядерного палива кожного енергоблока.

Також російські терористи розмістили військову техніку зі зброєю та вибухівкою в машиних залах енергоблоків №1 та №2. Що є фактичним мінуванням енергоблоків з двома ядерними реакторами найбільшої в Європі атомної електростанції. "І це на додаток до мінування берегової лінії ЗАЕС за лінією ставка-охолоджувача і прилеглого берега Каховського водосховища", – пише Енергоатом.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...