
Кремлівський режим вирішив ще більше закрутити гайки у РФ, почавши саджати її громадян до в’язниці за «образу» чиновників, інформують Патріоти України.
Як повідомляє The Moscow Times, відповідні поправки до кримінального кодексу країни підготував голова комітету держдуми з безпеки та протидії корупції Василь Піскарьов. У свою чергу уряд РФ дану ініціативу уже підтримав.
А оскільки «образитися» російський чиновник може практично через що завгодно, то перед росіянами тепер постане вибір: або мовчати, уникаючи будь-якої критики на адресу влади, або платити непомірно високі штрафи (понад $10000), йти на примусові роботи, а то і взагалі сідати за ґрати, якщо йдеться про використання «інтернету або ЗМІ». «Максимально можливим покаранням пропонується зробити позбавлення волі на строк до двох років із позбавленням права обіймати певні посади до трьох років», — йдеться у повідомленні.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...