
За тиждень в Росії два губернатора потрапили в лікарню з підтвердженим COVID-19. Обидва чиновники стверджують, що робили щеплення російськими препаратами від коронавіруса. 18 червня губернатор Калузької області Владислав Шапша в Instagram повідомив про госпіталізацію після позитивного тесту на ковід, передають Патріоти України.
"Нахожусь в Калуге, в больнице, в ковидном отделении. Подхватил эту болячку, получил подтвержденный тест и сейчас прохожу лечение", — розповів Шапша.
З його слів, хвороба протікає в легкій формі, так як він встиг зробити щеплення. Декількома днями раніше глава Комі Володимир Уйба також потрапив до лікарні з COVID-19.
"Я привился "Спутником V" в феврале этого года, получил достаточно высокий титр антител, и вот — повторное заражение", - уточнив російський губернатор.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...