
За тиждень в Росії два губернатора потрапили в лікарню з підтвердженим COVID-19. Обидва чиновники стверджують, що робили щеплення російськими препаратами від коронавіруса. 18 червня губернатор Калузької області Владислав Шапша в Instagram повідомив про госпіталізацію після позитивного тесту на ковід, передають Патріоти України.
"Нахожусь в Калуге, в больнице, в ковидном отделении. Подхватил эту болячку, получил подтвержденный тест и сейчас прохожу лечение", — розповів Шапша.
З його слів, хвороба протікає в легкій формі, так як він встиг зробити щеплення. Декількома днями раніше глава Комі Володимир Уйба також потрапив до лікарні з COVID-19.
"Я привился "Спутником V" в феврале этого года, получил достаточно высокий титр антител, и вот — повторное заражение", - уточнив російський губернатор.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...