
За тиждень в Росії два губернатора потрапили в лікарню з підтвердженим COVID-19. Обидва чиновники стверджують, що робили щеплення російськими препаратами від коронавіруса. 18 червня губернатор Калузької області Владислав Шапша в Instagram повідомив про госпіталізацію після позитивного тесту на ковід, передають Патріоти України.
"Нахожусь в Калуге, в больнице, в ковидном отделении. Подхватил эту болячку, получил подтвержденный тест и сейчас прохожу лечение", — розповів Шапша.
З його слів, хвороба протікає в легкій формі, так як він встиг зробити щеплення. Декількома днями раніше глава Комі Володимир Уйба також потрапив до лікарні з COVID-19.
"Я привился "Спутником V" в феврале этого года, получил достаточно высокий титр антител, и вот — повторное заражение", - уточнив російський губернатор.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....