Обидва були вакциновані "Спутником": У Росії за тиждень два губернатори потрапили в лікарню з COVID-19

За тиждень в Росії два губернатора потрапили в лікарню з підтвердженим COVID-19. Обидва чиновники стверджують, що робили щеплення російськими препаратами від коронавіруса. 18 червня губернатор Калузької області Владислав Шапша в Instagram повідомив про госпіталізацію після позитивного тесту на ковід, передають Патріоти України.

"Нахожусь в Калуге, в больнице, в ковидном отделении. Подхватил эту болячку, получил подтвержденный тест и сейчас прохожу лечение", — розповів Шапша.

З його слів, хвороба протікає в легкій формі, так як він встиг зробити щеплення. Декількома днями раніше глава Комі Володимир Уйба також потрапив до лікарні з COVID-19.

"Я привился "Спутником V" в феврале этого года, получил достаточно высокий титр антител, и вот — повторное заражение", - уточнив російський губернатор.

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

субота, 13 серпень 2022, 21:45

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише надихнув українців, а й шокував Пентагон. Головнокомандувачу вдало...

"Німеччина могла б зробити більше": Мерц звинуватив Шольца у сприянні затягуванню війни в Україні

субота, 13 серпень 2022, 21:31

Голова німецької партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) Фрідріх Мерц звинуватив уряд Олафа Шольца у недостатній військовій допомозі Україні. Він переконаний, що саме цей чинник затягує війну й призводить до численних жертв щодня. Про це Мерц, яки...