
За тиждень в Росії два губернатора потрапили в лікарню з підтвердженим COVID-19. Обидва чиновники стверджують, що робили щеплення російськими препаратами від коронавіруса. 18 червня губернатор Калузької області Владислав Шапша в Instagram повідомив про госпіталізацію після позитивного тесту на ковід, передають Патріоти України.
"Нахожусь в Калуге, в больнице, в ковидном отделении. Подхватил эту болячку, получил подтвержденный тест и сейчас прохожу лечение", — розповів Шапша.
З його слів, хвороба протікає в легкій формі, так як він встиг зробити щеплення. Декількома днями раніше глава Комі Володимир Уйба також потрапив до лікарні з COVID-19.
"Я привился "Спутником V" в феврале этого года, получил достаточно высокий титр антител, и вот — повторное заражение", - уточнив російський губернатор.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...