Обидві держави прагнуть реваншу за "карабаський сором": Вірменія запрошує російські війська на кордон з Азербайджаном

В Баку та Анкарі добре усвідомлюють, що при нагоді російські "миротворці" у Карабасі у випадку нового конфлікту можуть відіграти ту ж роль, що і контингент російських військ у Криму. І вдарити в спину при наступу російсько-вірменських військ від кордону.

Вірменія запрошує російські війська на кордон з Азербайджаном – Вірменія обговорила з Росією розміщення її військ на кордоні з Азербайджаном, повідомляють Патріоти України.

Питання підіймалось 16 червня в ході телефонної розмови між очільниками оборонних відомств країн.

Виконуючий обов’язки міністра оборони Республіки Вірменія Вагаршак Арутюнян та міністр оборони Росії Сергій Шойгу обговорили шляхи врегулювання ситуації на вірмено-азербайджанському кордоні.

Вагаршак Арутюнян зазначив, що вірменська сторона поважає заклики структур держав-партнерів врегулювати це питання мирним шляхом, додавши, що позиція вірменської сторони незмінна: Представники збройних сил Азербайджану повинні покинути суверенні території Республіки Вірменія без будь-яких попередніх умов.

Військові Росії та Азербайджану у Нагірному Карабасі

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...