Обирався від "Партії регіонів": Ще один чиновник на Харківщині працює з окупантами

Староста Лісностінківського старостинського округу Микола Чашка-Ратушний став помічником "начальника Курилівського територіального відділу" і знімається на відео окупантів, інформують Патріоти України.

Росіяни показали Миколу Чашку-Ратушного на пропагандистському відео, де хизувалися тим, що забрали у директорки Лісностінківського ліцею комп'ютерну техніку навчального закладу.

"Колишня директорка ліцею утримувала вдома шкільне обладнання, стверджуючи, що воно належить лише їй. Але на техніці збереглися інвентарні номери, за якими вдалося з'ясувати їхню належність навчальному закладу. Все вкрадене було вилучено та повернуто до ліцею", — розповіли посіпаки росіян.

На відео вони показали "начальника Курилівського територіального відділу" Миколу Чашку-Ратушного, до кабінету якого принесли компʼютерну техніку. До окупації чоловік був старостою Лісностінківського старостинського округу (входять пʼять сіл) Курилівської громади (Купʼянський район). У 2010 році Миколу Чашку-Ратушного обирали Лісностінківським сільським головою, тоді він був членом "Партії регіонів".

"Завдяки правоохоронним органам військово-цивільної адміністрації, до навчального закладу Лісної Стінки буди повернуті ноутбуки та печатки, які не зовсім законно зберігалися у директора школи. Усе повернене в нормальному, якщо не сказати навіть більше — в ідеальному стані. Все це майно буде використовуватися під час навчально-виховних заходів нашого навчального закладу", — повідомив "герой" пропагандистського відео Чашка-Ратушний.

Цинічна практика: Гуменюк розповіла, як окупанти намагаються сховати свої кораблі біля Криму

субота, 23 вересень 2023, 21:28

Російські загарбники з метою збереження своїх військових кораблів створили буферну зону в районі Керченської протоки. Там ворог сховав свої військові кораблі серед цивільних суден, аби вберегти їх від атак українських дронів та ракет, передають Патріо...

"Це лише питання часу": Буданов пообіцяв серйозно засмутити Путіна

субота, 23 вересень 2023, 21:00

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов пообіцяв, що атаки на Кримський міст продовжуватимуться. Про це генерал-лейтенант повідомив у інтерв'ю The War Zone, передають Патріоти України. «Питання не в тому, завдамо чи не завдамо удару. Ми ...