Обирався від "Партії регіонів": Ще один чиновник на Харківщині працює з окупантами

Староста Лісностінківського старостинського округу Микола Чашка-Ратушний став помічником "начальника Курилівського територіального відділу" і знімається на відео окупантів, інформують Патріоти України.

Росіяни показали Миколу Чашку-Ратушного на пропагандистському відео, де хизувалися тим, що забрали у директорки Лісностінківського ліцею комп'ютерну техніку навчального закладу.

"Колишня директорка ліцею утримувала вдома шкільне обладнання, стверджуючи, що воно належить лише їй. Але на техніці збереглися інвентарні номери, за якими вдалося з'ясувати їхню належність навчальному закладу. Все вкрадене було вилучено та повернуто до ліцею", — розповіли посіпаки росіян.

На відео вони показали "начальника Курилівського територіального відділу" Миколу Чашку-Ратушного, до кабінету якого принесли компʼютерну техніку. До окупації чоловік був старостою Лісностінківського старостинського округу (входять пʼять сіл) Курилівської громади (Купʼянський район). У 2010 році Миколу Чашку-Ратушного обирали Лісностінківським сільським головою, тоді він був членом "Партії регіонів".

"Завдяки правоохоронним органам військово-цивільної адміністрації, до навчального закладу Лісної Стінки буди повернуті ноутбуки та печатки, які не зовсім законно зберігалися у директора школи. Усе повернене в нормальному, якщо не сказати навіть більше — в ідеальному стані. Все це майно буде використовуватися під час навчально-виховних заходів нашого навчального закладу", — повідомив "герой" пропагандистського відео Чашка-Ратушний.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...