"Очень громко со всех сторон": Донеччани прокинулися від звуків потужних залпів на околицях

З 06:00 21 квітня мешканці непідконтрольного Україні Донецька слухають звуки обстрілів, що гримлять в північній частині міста. Про це вони повідомляють в соціальних мережах, передають Патріоти України.

За словами очевидців, залпи важкого озброєння чутні не тільки жителям Київського району, які пишуть про бій в районі ДАП і Вольво-центру, а й жителям Петрівки:

«Донецк Сити 6−35 тяжеленькое пошло и ощутимо так, на севере (Бутовка, Спартак?)»;

«Донецк. Утро. Сильно на севере. С 6 утра… Попрокидалися»;
«Донецк Октябрьский 06:40 Да уж. Доброе утро (";
«6:35—6:47 на западе гупает монотонно»;
«Вольво центр — ДАП. Пошли в дело и 120-ые».

Замість нормальних канікул: Офіцер ЗСУ показав, як в окупованому Криму дітей готують в "бойові загони Путіна" (відео)

неділя, 25 липень 2021, 23:42

В тимчасово окупованому Росією Криму діти відпрацьовували вправи зі зброєю в руках. Такі "бойові" завдання ставили перед хлопчиками в дитячому таборі Джанкоя. Відео з Twitter опублікував український офіцер Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріо...

"Хватит уже изображать "незалежность"! Возвращайтесь домой!": Віце-спікер Держдуми відкрито закликав до ліквідації України (відео)

неділя, 25 липень 2021, 23:00

Заступник спікера Держдуми РФ Петро Толстой закликав Україну "припинити валяти дурня з незалежністю" і повернутися до складу Росії. Таку заяву російський топ-політик зробив в ефірі програми "60 хвилин", передають Патріоти України. Глава російської деле...