"Очі України" в окупації: З ОРДО вивели розвідника, який виконував роль "мера" Горлівки (відео)

Горлівка - рідне місто для Едуарда Матюхи і заради її звільнення, він провів п'ять складних років без сім'ї.

Едуард Матюха. Фото: скріншот з відео.

Український журналіст Андрій Цаплієнко в сюжеті телеканалу «1 + 1» розповів про операцію українських силовиків, які вивели з території ОРДО так званого «народного мера» непідконтрольної Україні Горлівки Донецької області, на посаду якого був законспірований розвідник ГУР МО України Едуард Матюха, передають Патріоти України.

Як зазначає Цаплієнко, ніщо не видавало в ньому військового розвідника і він «був очима України в ОРДО» з початку бойових дій на Донбасі. Горлівка - рідне місто для Матюхи і заради її звільнення, він провів п'ять складних років без сім'ї. Його дружина нічого не знала про місію чоловіка і переїхала до Києва з важкою думкою, що її чоловік працює на НЗФ.

За цей час Матюха з'ясовував головні секрети «влади ДНР», включаючи російські «гумконвої», які привозять до ОРДЛО не тільки дитячі набори та продукти, а й гроші для членів НЗФ. Також, розвідник дізнався велике число інформації про плани Росії по «республікам», про що він повідомив в інтерв'ю Цаплієнку. Матюха заявив, що твердо вірить в те, що незабаром український прапор повернеться в його рідну Горлівку.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...