"Очікуємо вже настуного тижня": Зеленський пообіцяв "хороші новини" від партнерів для України

Президент України Володимир Зеленський анонсував хороші новини від партнерів щодо пакетів підтримки вже наступного тижня. Про це стало відомо із вечірнього відеозвернення Зеленського до українського народу, передають Патріоти України.

"Ключове зараз, як і раніше, – це зброя для нашої оборони, зброя від партнерів. Кожного дня й без будь-яких пауз працюємо для посилення постачання зброї, для того, щоб відправляти на передову більш потужні й далекобійні системи. І на тижні очікуємо новин від партнерів щодо пакетів підтримки. Хороших новин", - сказав Зеленський.

Президент зазначив, що ситуація на Донбасі залишається дуже важкою. Він запевнив, що українська армія робить усе можливе, щоб зупинити російський терор і завдати окупантам якнайбільших втрат.

"Авдіївка, Піски, Марʼїнка, Бахмутський та інші гарячі напрямки в Донецькій області забирають основні зусилля і, на жаль, багато життів. Важко й на Харківщині, на півдні нашої держави, де окупанти намагаються сконцентрувати сили", – констатував Зеленський.

Він також згадав про ситуацію в Енергодарі й наголосив на необхідності швидкої реакції світу на російські удари по Запорізькій АЕС, яка є найбільшою в Європі.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...