Очікують письмової відповіді: В ОРДЛО стверджують, нібито Єрмак у Парижі пообіцяв розглянути їхні пропозиції

Перед засіданням Тристоронньої контактної групи 8-9 лютого представники ОРДЛО Наталія Ніконорова та Владислав Дейнего звернулися до спецпредставника чинного голови ОБСЄ в Україні та ТКГ послу Мікко Кіннунена з листом. В цьому листі йде мова про зустріч 26 січня 2022 року, повідомляють Патріоти України із посиланням на ZN.ua.

"Українська сторона під гарантії Німеччини та Франції взяла на себе зобов'язання представити в Контактну групу свою письмову реакцію на всі переговори, які є на столі, щодо всеосяжного мирного врегулювання конфлікту на Донбасі відповідно до Мінських угод з метою розпочати з нами предметний і конструктивний діалог щодо їх обговорення. та узгодження", — йдеться у документі.

Зокрема, мова йде про бачення особливого статусу ДНР та ЛНР, які представники виклали ще у проєкті "Плана дій (Дорожньої карти) щодо врегулювання конфлікту відповідно до Мінських угод". У письмі Ніконорова та Дейнего також написали, що очікують від України письмової відповіді щодо їхнього "Плану дій".

"Виходимо з того, що до майбутнього засідання Контактної групи 9 лютого 2022 року отримаємо від української сторони письмові позиції щодо нашого проєкту Дорожньої карти", — пишуть представники ОРДЛО.

Також у їхньому письмі був і такий пункт: "ОРДЛО до 16 лютого 2022 року подати до Робочої групи з політичних питань доопрацьований проєкт Плану ОРДЛО з урахуванням позиції України, зазначеної в пункті 1.1.2 цього розділу, або подати свої заперечення на пропозиції України"

Ще вони хочуть на засіданні, яке має пройти 2 березня 2022 р., "на підставі поданих Україною та ОРДЛО позицій визначити питання, з яких у сторін є розбіжності, та скласти перелік найбільш значущих розбіжностей для розгляду на засіданні ТКГ".

"З метою подальшого відновлення довіри між Україною та ОРДЛО у сфері безпеки Україна забезпечить негайне вжиття всіх необхідних заходів для звільнення та повернення на територію ОРЛО затриманого Україною представника ОРЛО у СЦКК А. Косяка".

На засіданні ж гуманітарної підгрупи ТКГ Ніконорова та Дейнего пропонують "взяти до відома" "зобов'язання України не пізніше 16 лютого 2022 р. подати до Робочої групи з економічних питань пропозиції щодо зняття економічної блокади та відновлення соціально-економічних зв'язків із ОРДЛО".

Шмигаль не виявив достатньо підстав, щоб позбавити екслідера ОПЗЖ Бойка звання Героя України

понеділок, 30 січень 2023, 18:58

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає недостатніми підстави для позбавлення колишнього очільника проросійської партії ОПЗЖ Юрія Бойка звання Героя України Про це стало відомо з відповіді Офісу президента на запит Руху ЧЕСНО, передають Патріоти України. ...

"Бавовна" вийшла на славу: На Луганщині ЗСУ знищили авто з ФСБівцями - серед ліквідованих син першого командира вологодського ОМОНу

понеділок, 30 січень 2023, 18:30

У Луганській області Збройні сили України знищили автомобіль із співробітниками ФСБ РФ. Серед ліквідованих - син першого командира вологодського ОМОНу Андрій Голубєв. Про це повідомив співзасновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSIN...