Очікуваний ефект не менше 7 млрд євро: Євросоюз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії

Європейський Союз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії. Про це повідомив керівник офісу президента України Андрій Єрмак у Telegram, передають Патріоти України.

"Євросоюз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії, включаючи "стелю цін" на нафту. Це чудово, будемо братися за газ. Дотискаємо Росію", - написав він.

За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, прийнято рішення про встановлення граничної ціни на нафту і нафтопродукти. Також запроваджена заборона на імпорт з Росії напівфабрикатів та іншої сталеливарної продукції, а також деревини, паперу, пластмаси, сигарет, дорогоцінних каменів, кольорових і дорогоцінних металів і деяких інших товарів. Очікуваний ефект від цих заборон для російської економіки складе не менше 7 млрд євро.

Введено заборону надання архітектурних та інженерних послуг, а також консультаційних послуг з ІТ та юридичних консультацій.

У Центральній Африці невідомі скинули бомбу на базу "вагнерівців"

середа, 30 листопад 2022, 21:43

Невідомий літак скинув бомбу на базу «вагнерівців» у Центральній Африці. Про це повідомляє уряд Центральноафриканської Республіки, передають Патріоти України.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...