Очільник братньої країни показав, з ким його серце: Президент Литви у Києві поїв у піцерії ветеранів

Президент Литви Ґітанас Науседа відвідав Pizza Veterano в Києві. Про це повідомив у Facebook засновник піцерії, ветеран російсько-української війни Леонід Остальцев, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні у нас був президент Литви.

Ця невелика, європейська країна є найактивнішим союзником України в боротьбі із расією. Литва добре пам'ятає роки окупації совком і саме тому вони всіляко допомагають і підтримують нас, нашу армію, наших ветеранів і наш спротив російській агресії.

Коли я дізнався, що президент хоче провести неофіційну зустріч із українськими ветеранами в нас, то я подумав, що буде класно зробити всі піци і брускети у традиційних кольорах Литовського прапору.

Це найменше, що ми можемо, враховуючи рівень допомоги цієї держави. Нагодували й подякували", - написав Остальцев.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...