Очільник Луганської ОВА назвав приблизну кількість людей, що ховаються в бомбосховищах заводу "Азот" у Сєвєродонецьку

Близько 800 людей ховаються в декількох бомбосховищах під хімічним заводом "Азот" у Сєвєродонецьку, який обстрілюють росіяни. Про це голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив у коментарі CNN, передають Патріоти України.

"Там місцеві жителі, яких попросили покинути місто, але вони відмовилися. Там теж є діти, але їх небагато", - уточнив глава ОВА.

За словами Гайдая, велика частина Сєвєродонецька захоплена Росією, але українські військові як і раніше контролюють сєвєродонецьку промзону. Глава ОВА також уточнив, що завод знаходиться в приватній власності, і власники кажуть, що на території залишилася лише невелика кількість хімікатів.

Він також додав, що з військової точки зору "Азот" не представляє для російських військових інтересу, на відміну від маріупольської "Азовсталі". Гайдай нагадав, що у вівторок російський авіаудар вразив резервуар з азотною кислотою на заводі, але загрози для людей не було.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...