
Близько 800 людей ховаються в декількох бомбосховищах під хімічним заводом "Азот" у Сєвєродонецьку, який обстрілюють росіяни. Про це голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив у коментарі CNN, передають Патріоти України.
"Там місцеві жителі, яких попросили покинути місто, але вони відмовилися. Там теж є діти, але їх небагато", - уточнив глава ОВА.
За словами Гайдая, велика частина Сєвєродонецька захоплена Росією, але українські військові як і раніше контролюють сєвєродонецьку промзону. Глава ОВА також уточнив, що завод знаходиться в приватній власності, і власники кажуть, що на території залишилася лише невелика кількість хімікатів.
Він також додав, що з військової точки зору "Азот" не представляє для російських військових інтересу, на відміну від маріупольської "Азовсталі". Гайдай нагадав, що у вівторок російський авіаудар вразив резервуар з азотною кислотою на заводі, але загрози для людей не було.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...