При цьому, за даними російських ЗМІ, в результаті модернізації "Адмирал Нахимов" має стати носієм гіперзвукових ракет "Циркон", ракет "Оникс" и "Калибр". Загальна кількість таких ракет в боєзапасі корабля має складати 70 одиниць, проти 20 ракет П-700 "Гранит" у попередній модифікації корабля.
Тепер Кремль робить інші заяви: агентство ТАСС заявило, що "Адмирал Нахимов" повернеться в стрій відкладається щонайменше до 2023 року, причина – "проблеми з підрядниками". При цьому "Севмаш" як головний виконавець робіт, таку інформацію коментувати взагалі відмовляється.
РФ прагне повернути до строю ті великі бойові кораблі, що були збудовані ще за часів СРСР та були призначені для ведення операцій в океанській зоні. Але на шляху втілення цього задуму Кремль постійно зазнає фіаско.
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...