При цьому, за даними російських ЗМІ, в результаті модернізації "Адмирал Нахимов" має стати носієм гіперзвукових ракет "Циркон", ракет "Оникс" и "Калибр". Загальна кількість таких ракет в боєзапасі корабля має складати 70 одиниць, проти 20 ракет П-700 "Гранит" у попередній модифікації корабля.
Тепер Кремль робить інші заяви: агентство ТАСС заявило, що "Адмирал Нахимов" повернеться в стрій відкладається щонайменше до 2023 року, причина – "проблеми з підрядниками". При цьому "Севмаш" як головний виконавець робіт, таку інформацію коментувати взагалі відмовляється.
РФ прагне повернути до строю ті великі бойові кораблі, що були збудовані ще за часів СРСР та були призначені для ведення операцій в океанській зоні. Але на шляху втілення цього задуму Кремль постійно зазнає фіаско.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...