"Оч.умелые ручки" заважають: РФ відклала повернення у стрій атомного крейсера "Адмирал Нахимов"

На початку січня цього року Кремль заявляв, що максимум до кінця 2021 року до складу ВМФ РФ повернеться атомний крейсер "Адмирал Нахимов", котрий нарешті пройде увесь цикл модернізації, що стартував ще в 2013 році, інформують Патріоти України.

При цьому, за даними російських ЗМІ, в результаті модернізації "Адмирал Нахимов" має стати носієм гіперзвукових ракет "Циркон", ракет "Оникс" и "Калибр". Загальна кількість таких ракет в боєзапасі корабля має складати 70 одиниць, проти 20 ракет П-700 "Гранит" у попередній модифікації корабля.

Тепер Кремль робить інші заяви: агентство ТАСС заявило, що "Адмирал Нахимов" повернеться в стрій відкладається щонайменше до 2023 року, причина – "проблеми з підрядниками". При цьому "Севмаш" як головний виконавець робіт, таку інформацію коментувати взагалі відмовляється.

РФ прагне повернути до строю ті великі бойові кораблі, що були збудовані ще за часів СРСР та були призначені для ведення операцій в океанській зоні. Але на шляху втілення цього задуму Кремль постійно зазнає фіаско.

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...