Одесу і Миколаївщину окупанти атакували дронами, збити вдалося не усі

Російські окупанти знову атакували Одесу та Миколаївщину. Попередньо відомо, що міста атакували дронами-камікадзе. Відповідну інформацію повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Це трапилось пізно ввечері 29 вересня, передають Патріоти України.

Росія знову атакували Одесу та Миколаїв дронами-камікадзе

"Одеса та Миколаїв під ударом дронів-камікадзе", – написав Тимошенко.

За його словами, на Одещині сили ППО над морем збили в безпосередній близькості до Одеси три ворожих безпілотники. "В небі ще залишаються ворожі безпілотники. Іде бойова робота", – написав заступник Андрія Єрмака.

На Миколаєві є влучання

За даними Кирила Тимошенка, є влучання безпілотнка в місті та об'єкт інфраструктури на Миколаївщині. Там праюють рятувальники та екстрені служби. "Маємо влучання безпілотника в будівлю у центрі міста. Працюють всі відповідні служби. Друзі, прошу не ігнорувати сигнали повітряної тривоги", – заявив мер Олександр Сєнкевич.

Він закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Стався злам? Україна змінила баланс війни, позбавивши Росію головної переваги, - Financial Times

вівторок, 23 червень 2026, 6:33

Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...

Пожалів улюблену Москву, де так багато шанувальників: Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен заявив, що боїться перемоги України над Росією

вівторок, 23 червень 2026, 6:05

Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...