Одесу і Миколаївщину окупанти атакували дронами, збити вдалося не усі

Російські окупанти знову атакували Одесу та Миколаївщину. Попередньо відомо, що міста атакували дронами-камікадзе. Відповідну інформацію повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Це трапилось пізно ввечері 29 вересня, передають Патріоти України.

Росія знову атакували Одесу та Миколаїв дронами-камікадзе

"Одеса та Миколаїв під ударом дронів-камікадзе", – написав Тимошенко.

За його словами, на Одещині сили ППО над морем збили в безпосередній близькості до Одеси три ворожих безпілотники. "В небі ще залишаються ворожі безпілотники. Іде бойова робота", – написав заступник Андрія Єрмака.

На Миколаєві є влучання

За даними Кирила Тимошенка, є влучання безпілотнка в місті та об'єкт інфраструктури на Миколаївщині. Там праюють рятувальники та екстрені служби. "Маємо влучання безпілотника в будівлю у центрі міста. Працюють всі відповідні служби. Друзі, прошу не ігнорувати сигнали повітряної тривоги", – заявив мер Олександр Сєнкевич.

Він закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: