Одесу і Миколаївщину окупанти атакували дронами, збити вдалося не усі

Російські окупанти знову атакували Одесу та Миколаївщину. Попередньо відомо, що міста атакували дронами-камікадзе. Відповідну інформацію повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Це трапилось пізно ввечері 29 вересня, передають Патріоти України.

Росія знову атакували Одесу та Миколаїв дронами-камікадзе

"Одеса та Миколаїв під ударом дронів-камікадзе", – написав Тимошенко.

За його словами, на Одещині сили ППО над морем збили в безпосередній близькості до Одеси три ворожих безпілотники. "В небі ще залишаються ворожі безпілотники. Іде бойова робота", – написав заступник Андрія Єрмака.

На Миколаєві є влучання

За даними Кирила Тимошенка, є влучання безпілотнка в місті та об'єкт інфраструктури на Миколаївщині. Там праюють рятувальники та екстрені служби. "Маємо влучання безпілотника в будівлю у центрі міста. Працюють всі відповідні служби. Друзі, прошу не ігнорувати сигнали повітряної тривоги", – заявив мер Олександр Сєнкевич.

Він закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: