
Російські окупанти знову атакували Одесу та Миколаївщину. Попередньо відомо, що міста атакували дронами-камікадзе. Відповідну інформацію повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Це трапилось пізно ввечері 29 вересня, передають Патріоти України.
"Одеса та Миколаїв під ударом дронів-камікадзе", – написав Тимошенко.
За його словами, на Одещині сили ППО над морем збили в безпосередній близькості до Одеси три ворожих безпілотники. "В небі ще залишаються ворожі безпілотники. Іде бойова робота", – написав заступник Андрія Єрмака.
За даними Кирила Тимошенка, є влучання безпілотнка в місті та об'єкт інфраструктури на Миколаївщині. Там праюють рятувальники та екстрені служби. "Маємо влучання безпілотника в будівлю у центрі міста. Працюють всі відповідні служби. Друзі, прошу не ігнорувати сигнали повітряної тривоги", – заявив мер Олександр Сєнкевич.
Він закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...