
Російські окупанти знову атакували Одесу та Миколаївщину. Попередньо відомо, що міста атакували дронами-камікадзе. Відповідну інформацію повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Це трапилось пізно ввечері 29 вересня, передають Патріоти України.
"Одеса та Миколаїв під ударом дронів-камікадзе", – написав Тимошенко.
За його словами, на Одещині сили ППО над морем збили в безпосередній близькості до Одеси три ворожих безпілотники. "В небі ще залишаються ворожі безпілотники. Іде бойова робота", – написав заступник Андрія Єрмака.
За даними Кирила Тимошенка, є влучання безпілотнка в місті та об'єкт інфраструктури на Миколаївщині. Там праюють рятувальники та екстрені служби. "Маємо влучання безпілотника в будівлю у центрі міста. Працюють всі відповідні служби. Друзі, прошу не ігнорувати сигнали повітряної тривоги", – заявив мер Олександр Сєнкевич.
Він закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: