
Російські окупанти знову атакували Одесу та Миколаївщину. Попередньо відомо, що міста атакували дронами-камікадзе. Відповідну інформацію повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Це трапилось пізно ввечері 29 вересня, передають Патріоти України.
"Одеса та Миколаїв під ударом дронів-камікадзе", – написав Тимошенко.
За його словами, на Одещині сили ППО над морем збили в безпосередній близькості до Одеси три ворожих безпілотники. "В небі ще залишаються ворожі безпілотники. Іде бойова робота", – написав заступник Андрія Єрмака.
За даними Кирила Тимошенка, є влучання безпілотнка в місті та об'єкт інфраструктури на Миколаївщині. Там праюють рятувальники та екстрені служби. "Маємо влучання безпілотника в будівлю у центрі міста. Працюють всі відповідні служби. Друзі, прошу не ігнорувати сигнали повітряної тривоги", – заявив мер Олександр Сєнкевич.
Він закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: