Одіозний Сійярто назвав це "розстріляним списком": Глава МЗС Угорщини поскаржився у ПАРЄ на український "Миротворець", як інструмент розправи над "свідомими угорцями"

Режим Орбана відкрив новий "гібридний фронт" проти України

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто стверджує, що угорським політикам та представникам, які є присутніми у списку "Миротворця", загрожує помста. Про це це одіозний представник режиму Орбана заявив під час дебатів у ПАРЄ, зазначають Патріоти України.

Заяви міністра з цього приводу пролунали у відповідь на запитання його однопартійця, угорського депутата Барни Зігмонда, що попросив прокоментувати ситуацію з правами угорців в Україні.

Сійярто виділив існування сайту "Миротворець" у якості окремої проблеми. "Миротворець – список ворогів, які мають бути покарані" - пояснив угорський міністр членам ПАРЄ. "Я і сам в цьому списку, але для мене це не проблема, мене захищає контртерористична служба Угорщини. Але ті, хто живуть в Україні, мають більше підстав боятися" - пояснив він.

Він також запевнив членів ПАРЄ, що, мовляв, існування сайту "Миротворець" створює загрози для євродепутатки Андреї Бочкор, яка походить з Берегова і була обрана до ЄП за угорською квотою. "Є євро депутатка, яка боїться повернутися додому на різдвяні свята через те, що вона в цьому списку і не захищена", - запевнив він.

Як відомо, Угорщина неодноразово піднімала перед Україною питання закриття сайту "Миротворець". На початку року була спроба заблокувати результати Ради асоціації Україна-ЄС на цій підставі.

"Байден дав Росії і Путіну від шести до 12 місяців": Клімкін прокоментував ситуацію із "Північним потоком - 2" (відео)

субота, 18 вересень 2021, 22:45

Подальша доля газопроводу "Північний потік – 2" залежить від президента США Джо Байдена. Таку думку колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив 18 вересня у Facebook, передають Патріоти України. "Усі карти від впливу на "Північний...

У Дніпрі патріоти не дали «тітушкам» зірвати Куліш-Фест: Організаторами неподобства називають відомого «слугу»-українофоба, бачили наче і радника-"диверсанта" Банкової (фото, відео)

субота, 18 вересень 2021, 22:07

«Туристи Зеленського», явно не місцеві, провокували гостей фестивалю та викрикували провладні заклики. Спроба влаштувати погром закінчилась для провокаторів плачевно: першими схоже збігли організатори, щоб не потрапити в «полон». Більше сотні люмпенізо...