
32-річний прикордонник Віталій Супрун повернувся додому з полону росіян, в який він потрапив під час героїчної оборони Маріуполя. Його історію розповідає Мукачівська міськрада.
Військовому довелося пережити 21 місяць нелюдських умов, які важко навіть згадувати. "Одна хвилина на їжу, 3 ложки на 10 чоловік, змушували нерухомо стояти з 6 ранку до 10 вечора, били до смерті українських бранців, прагнучи "повісити" на них усі злочини, які скоїла Росія, найжорстокіші тортури застосовувалися до полонених у Таганрозі та Мордовії", - пишуть у міськраді.
Там додають, що лише перед візитом уповноваженого з прав людини нашим захисникам давали гарячу воду, щоб помитися та чисту "робу". Лише через 14 місяців полону, Віталію дозволили написати листа рідним, які не знали, чи живий він. 3 січня 2024 року, після 630 днів полону, він разом з 202 іншими українськими воїнами був звільнений.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....