Одна схема, одні учасники: Депутат ОПЗЖ захистив кандидатську з такими ж фальсифікаціями, що й у Киви (відео)

Депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Чорний у березні 2021 року з фальсифікаціями захистив кандидатську дисертацію у Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП). Про це повідомляє журналіст Данило Мокрик у сюжеті Bihus.Info, передають Патріоти України.

Заступником голови Спеціалізованої вченої ради у Чорного був Володимир Гурковський – науковий керівник Іллі Киви. Автор розслідування вказує, що Чорний подав до своєї дисертації довідку про практичне дослідження, як і Кива, з очевидно підробленим підписом Ольги Руденко.

На запитання журналістів щодо підробки документів Чорний відповів: «Я не знаю такого, що в мене є якесь щось, що не відповідає законодавству України». Крім того, Чорний услід за Кивою подав у науковій роботі посилання на сфальсифіковану збірку матеріалів науково-практичної конференції у МАУП у 2018 році. Журналісти дослідили збірку і не виявили там вказаних матеріалів Чорного, що підтвердила й координаторка конференції Оксана Пархоменко-Куцевіл. А сам депутат заявив, що вона «щось наплутала».

Мокрик додав, що розміщував файли з дисертаціями Киви та Чорного на сайтах вишів один і той же автор «DOVGAL».

Американські політики хочуть перетягнути на свій бік Росію, але не з Путіним на чолі, - журналіст

неділя, 25 липень 2021, 13:30

Всередині команди президента США Джо Байдена зріє опозиція до його нинішньої зовнішньої політики - про це заявив у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" журналіст Іван Яковина, передають Патріоти України. "Стратегія Байдена зараз полягає ...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.