Одна справа з кумом на двох: Глава Офісу президента Богдан хоче домогтися арешту всіх активів Порошенка

Андрій Богдан продемонстрував, що має спільні цілі і вірогідну координацію дій зі своїм також люстрованим, але менш везучим кумом - головним юристом Януковича, Андрієм Портновим

Глава Офісу президента України хоче, щоб ГПУ наклала арешт на все майно Петра Порошенка, повідомляють Патріоти України з посиланням на "theБабель".

Голова Офісу президента Андрій Богдан просив генпрокурора Юрія Луценка ініціювати арешт активів колишнього президента Петра Порошенка, а також заводу "Кузня на Рибальському" (проданий Сергію Тігіпку) і телеканалу "Прямий" (належить Володимиру Макеєнку), повідомляють Патріоти України з посиланням на "theБабель".
Про це видання пише з посиланням на джерело у вищому керівництві ГПУ.
Це ж джерело розповіло, що Луценко відмовився, аргументувавши тим, що "попередня влада теж натякала йому, що непогано було б накласти арешт на активи медіагрупи «1+1», і він відмовився".
Луценко підтвердив, що часто спілкується з Богданом про стан кримінальних проваджень.
"Чи часто говорю ні? Буває", - сказав він.
Богдан нібито пропонував ініціювати арешт активів Порошенка й одному із заступників генпрокурора Сергію Кізю. Той також відмовився, і тепер його кандидатуру не розглядають на посаду генпрокурора після обрання нової Верховної Ради.
Раніше повідомлялось, що Володимиру Зеленському хтось з оточення наполегливо пропонував реабілітувати та взяти на роботу такого досвідченого професіонала як Андрій Портнов. Однак гарант наразі відмовив. Далі побачимо.

Над пасткою ще треба попрацювати: Український дипломат розповів, чим закінчиться кримська авантюра для Кремля

субота, 24 серпень 2019, 18:46

Україні варто припинити покладатися виключно на дії союзників і зайнятися нарощуванням власного потенціалу. Повернути Україні анексувати Крим було б простіше, якби на Заході всерйоз відстежували випадки порушення закритого режиму портів і аеропортів на...

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...