Одна справа з кумом на двох: Глава Офісу президента Богдан хоче домогтися арешту всіх активів Порошенка

Андрій Богдан продемонстрував, що має спільні цілі і вірогідну координацію дій зі своїм також люстрованим, але менш везучим кумом - головним юристом Януковича, Андрієм Портновим

Глава Офісу президента України хоче, щоб ГПУ наклала арешт на все майно Петра Порошенка, повідомляють Патріоти України з посиланням на "theБабель".

Голова Офісу президента Андрій Богдан просив генпрокурора Юрія Луценка ініціювати арешт активів колишнього президента Петра Порошенка, а також заводу "Кузня на Рибальському" (проданий Сергію Тігіпку) і телеканалу "Прямий" (належить Володимиру Макеєнку), повідомляють Патріоти України з посиланням на "theБабель".
Про це видання пише з посиланням на джерело у вищому керівництві ГПУ.
Це ж джерело розповіло, що Луценко відмовився, аргументувавши тим, що "попередня влада теж натякала йому, що непогано було б накласти арешт на активи медіагрупи «1+1», і він відмовився".
Луценко підтвердив, що часто спілкується з Богданом про стан кримінальних проваджень.
"Чи часто говорю ні? Буває", - сказав він.
Богдан нібито пропонував ініціювати арешт активів Порошенка й одному із заступників генпрокурора Сергію Кізю. Той також відмовився, і тепер його кандидатуру не розглядають на посаду генпрокурора після обрання нової Верховної Ради.
Раніше повідомлялось, що Володимиру Зеленському хтось з оточення наполегливо пропонував реабілітувати та взяти на роботу такого досвідченого професіонала як Андрій Портнов. Однак гарант наразі відмовив. Далі побачимо.

Хіти тижня. Новий "фронт": "Москва ударилась в отлучение Черногории", - Климовський

середа, 22 січень 2020, 2:00

"Получение год назад Томоса православной церковью Украины дало толчок процессам, подобным борьбе за инвеституру и Реформации, шедшим в Европе 700-500 лет назад. Теперь можно непосредственно ощутить, насколько создание СССР было актом регресса, затормоз...

Хіти тижня. "Коли зуби згниють", - політолог про повернення Донбасу (відео)

середа, 22 січень 2020, 1:00

Відомий український політолог і блогер Кирило Сазонов спрогнозував, що Україні не вдасться повернути Донбас протягом найближчих п'яти років. У програмі "Гостре питання" на ObozTV Сазонов прокоментував заяву тимчасового повіреного у справах США в Україн...