Одна з найбагатших країн світу в жалобі: Помер емір Кувейту

Емір Кувейту шейх Сабах аль-Ахмед аль-Джабер ас-Сабах, котрий займав престол з 2006-го, помер у віці 91 року. Про це повідомив у вівторок телеканал Al Arabiya з посиланням на заяву канцелярії еміра, зазначають Патріоти України.

Як зазначається, незадовго до офіційного оголошення про смерть монарха кувейтське державне телебачення перервало пряму трансляцію і почало транслювати аяти з Корану, що відбувається в аравійських монархіях у разі смерті найбільш високопоставлених членів правлячої династії.

22 липня інформаційне агентство Kuna повідомило, що шейх Сабах направляється в США для лікування. Воно також вказало, що 18 липня він був госпіталізований в Кувейті для проходження медичного обстеження, після чого правителю була проведена успішна операція. У зв'язку з госпіталізацією глави держави наслідний принц шейх Наваф аль-Ахмед аль-Джабер ас-Сабах був наділений низкою владних повноважень.

Проти скреп: США провели секретні навчання у Німеччині

субота, 24 жовтень 2020, 18:26

Під час навчання було відпрацьовано об’єднання союзних держав на суші, морі, повітрі, кібер- і космічному просторі у разі конфлікту. Як зазначається, тренування Austere Challenge 2021 тривало протягом тижня. За словами директора по навчаннях та оцінці ...

COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 18:12

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено. У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. "Коронавірус п...